Kategoriler
Formula1

BBC İnternetten de F1 Yayını Yapacak

BBC, serbest antrenmanlar dahil olmak üzere bütün formula 1 seanslarını bu ene hem televizyon hem de internetten yayınlayacağını açıkladı.

Salı günü yayınlanan bildiriye göre BBC, yarışalar ve Brezilya hariç bütün sıralamalarom BBC 1’de yayınlanacak, Interlagos için BBC 2, Cumartesi günü grid mücadelesini verecek.

Antrenman seansları, ‘kırmızı buton’ interaktif servisi aracılığı ile mümkün kılınacak veya BBC’nin internet sitesi üzerinden izlenebilecek.

BBC ayrıca, üç farklı video akışı seçeneği ile taraftarlara farklı seyir imkânları sunmanın da sözünü verdi. Bunun yanında öne çıkan pilotların durumlarını gösteren canlı bir tablonun, araç içi kameraların ve bir youm imkânının yer alacağı bölünmüş ekran olanağı da bulunacak.

Şu durumda geçen sene olduğu gibi bu sene de antrenmanları internetten izleme^k için potansiyel imkânımız bulunuyor.

“BBC İnternetten de F1 Yayını Yapacak” için 0 yanıt

iyide benim forumlarda okuduğuma göre bbc2 veriyormuş spor yayınlarını.bu kanalı türkiyeden izleyen varmı.forularda uydu ku band mesafesi olarak uzak gözüküyor.yani sinyal almak zormuş en az 2-3 metrelik çanaklarla alınırmış.bu ingiliz bbc yi izleyen varmı.astra 2D 28 E doğu uydusunda.ayrıca internetten bbc nin linkini nasıl bulacağız.

Resmi açıklama yapılacak merak etme güzel kardeşim kesinleşti sözleşmede yaptılar sadece duyurma aşaması kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir