Kategoriler
Formula1

USF1 Fanlara Yeni Kapılar Açacak

Formula 1 fanlarına yeni USF1 takımı tarafından bir Formula 1 takımını her zamankinden daha yakından görme şansı verilecek.

Takımın sportif direktörü Peter Windsor takımın Salı günkü tanıtımında ilerisi için istekli olduğu televizyon şovları ve fabrikanın kapılarının daha çok insanlara açılcağını içeren planlarını ortaya çıkardı.

Speed Tv’ye konuşan Windsor şunları söyledi: " Charlotte’da bulunduğum zamanlarda kesinlikle bazı şeyler öğrendim özellikle NASCAR takımlarının fanlar için ne kadar iyi işler yaptıklarnı."

"Gösteri işinin içindeyiz ve Tv-liderliği yapan Formula 1 takımı olmak istiyoruz. Speed Tv’ye çok yakınız ve ayrıca fabrikamızın içerisinde kendi televizyon tesislerimizi kurucaz."

"Bu takımı taraftar arkadaşı takımı yapacağız, sadece Amerikada değil dünya genelinde. Belli bir fan rotası dizayn edeceğiz – gezebilecekler, F1 aracının dizayn ve yapıldığı yeri görebilecekler. İlk kez F1 takımına dokunup hissedebilecekler."

"Buraya gelmek harika bir tecrübe olacak; Avrupada gördüğünüz kadar iyi tesislere sahip olacağız. McLaren veya Ferrari gibi olmayacak kesinlikle bir tarihimiz yok fakat kendi yolumuzda yapacağız."

"Michael Whaltrip gibi isimlerin takımlarını yönetiş şekline bakarsınız, motor yarışlarını nasıl taraftar dostu olduğunu görürsünüz."

"Formula 1 ile ilgili problemlerden biriside, takımların kendilerini Amerika’da tanıtım şekilleri. Taraftarlar için F1 in ne olduğunu anlamaları hep çok zor olmuştur."

"Bir çok parayla, çok teknik, fakat kimse bunla ilgili konuşmuyor ve teknolojiyi hiç bir zaman göremiyorsunuz. Kesinlikle, burada Formula 1’i kendi taraftarımıza satma olanağımız var ve burada bir çok F1 taraftarına sahibiz."

 

“USF1 Fanlara Yeni Kapılar Açacak” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir