Kategoriler
Formula1

"Barrichello F1'e Devam Ediyor, Anlaşma İmzaladı!"

Autosport’ta çıkan habere göre Rubens Barrichello, Honda Racing ile anlaşmasını yeniledi ve bu sene en çok yarışan pilot ünvanını daha da geliştirecek.

Henüz anlaşmanın son hali imzalanmamış olsa da, yüksek seviyedeki kaynaklara göre deneyimli Brezilyalı sürücü 2009’da Jenson Button’un takım arkadaşı olmaya devam edecek.

Takım şu anda Ross Brawn yönetimindeki yeni yönetim devri için Japonya’dan yyeşil ışık bekliyor.

Bu konunun bu hafta sonuna kadar sonlanması ve yeni aracın cuma günü İngiltere’de piste çıkması bekleniyor.

Barrichello 267 yarışa katıldı ve 1993’ten bu yana Formula 1’de.

 

 

“"Barrichello F1'e Devam Ediyor, Anlaşma İmzaladı!"” için 0 yanıt

halil sana katılmıyorum kesinlikle.f1 sevgisi f1 tutkusu bizim onu izlemene nedenlerimiz illa var ama biri bıraktı diye hadi bende bırakıyorum demek bana göre yanlış.çünkü herkes birügn bırakıcak ve rubens artık çok yıl geçirdi en çok starta çıktı ve şampiyonluk gibi bir iddaasıda bu saatten sorna olamayacağı kanısındayım.herkesin dönemi,başarısı adı yarıştığı en verimli olduğu yıllarda güzeldi.schumide belki tam zamanında bıraktı.ve bende kendi kendime artık neyi izleyeceğim dedim ama kimi hamilton alonso massa vettel var rekabetlerini izlemek var kubica var.bizim bu beğenmediğimiz pilotlar aslında çok güzel yarışıyor.rubens artık doymayı bırakmayı bilmeli.ne yapabilir şimdi yarışsada ben şampiyonluk istiyorum diyor nasıl başarıcak bunu?mümkün mü bu daha yarışıp yarışmayacağı belli olmayan tek test yapmamış bir takımda.insanlar sennanın yiğenini görmek için can atarken gridde tekrar senna ismi olsun derken artık görmekten bıkkınlık gelen rubensi izlemek pekcok kişi için hiç ilgi çekici değil.

biz koskoca shumacher bıraktı hala izliyoruz 🙂 bence böle yaklaşım yanlış olur. bu sporun özünü seviyoruz nasılki mansel senna prost yerini shumi mika coultard rubens e braktıysa onlarda bırakacak devran böle barichelloyu severim ama bırakmalıydı bencede.

onlar f1 i bırakırsa 1-2 sene içindebende f1 izlemeyi bırakırım.onlar olduğu için izliyorum f1 i.vettel filan olurda buemi gibi tipsiz ler için izlemem.yani onlar beni duygusal anlamda geçmişe götürüyor sennalı 98 spa daki olaylı yarış gibi.kendi başına tarih onlar.inşallah 2-3 sene devam ederler.

Böyle bir takıma ne kazandırır.Hiçbirşey.Deneyimli pilot yok mu diyeceksin var Button.Gençler kat ve kat iyiyken sen hala….
Bu senede Buemi ye bakıp ,hızlı olmasının tek nedeninin araç olduğunu düşünürler.
Patronlar var Vettel ler Buemiler yarıştırıyor PAtronlar var barrichello jarno yarıştırmaya çalışıyor.Az para alsalar neyse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir