Kategoriler
Formula1

F1 ve WRC Gibi Yarışlarda Görev Almak İster Misiniz?

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, TOSFED tarafından her yıl düzenlenen ‘Gözetmen Eğitim Seminerleri’ önümüzdeki hafta başlıyor. Federasyonumuzun lisanslı gözetmeni olarak, bir yılda dokuz ayrı branşta organize edilen yaklaşık 100 Türkiye Şampiyonası ve mahalli şampiyona yarışmalarının yanı sıra Formula 1, Dünya Ralli Şampiyonası ve Avrupa Ralli Şampiyonası gibi dev uluslar arası organizasyonlarda, resmi bir görev almak için ilk adımı atmak istiyorsanız; tek yapmanız gereken, ücretsiz olarak düzenlenen Yeni Gözetmen Eğitim Seminerlerine katılmak.

Adayların seminerlere gelirken, yanlarında nüfus kağıdı ve/veya ehliyet fotokopileri ile 2 adet vesikalık fotoğraf ve seminer sonunda yapılacak olan sınavda kullanmak üzere kalem getirmeleri yeterlidir.
Yaklaşık üç saat süren seminerin ardından yapılan test sınavında başarı gösteren adaylar, TOSFED’in D kategorisi lisanslı gözetmeni haline gelecek ve bulundukları şehrin İl Gözetmen Kuruluna bağlı olarak ilgili sezonda yapılan yarışlarda, atama usulüyle görev yapabilecektir.

Gözetmenlik kurumu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için http://www.tosfed.org.tr/gozetmen_olma_esaslari.asp adresine tıklayabilirsiniz.

Şu anda kesinleşen eğitim tarihleri aşağıda yer almaktadır. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, diğer illerde yapılacak olan seminerlerin yer ve tarihleri kesinleştikçe, www.tosfed.org.tr web sitesinde ilan edilecektir.

İlgililere duyurulur.

  

TOSFED

www.tosfed.org.tr

  

Kesinleşen Seminer Tarihleri

İl:         Kocaeli

Yer:      Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi – Anıt Park

Tarih:    11 Mart 2009 Çarşamba Saat 18:00 – 22:00

 

İl:         İzmir

Yer:      Halkapınar Futbol Hakemleri Derneği Salonu, Atatürk Stadyumu içi

Tarih:    14 Mart 2009 Cumartesi Saat 10:00 – 14:00

 

İl:         Antalya

Yer:      Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Binası, Konferans Salonu, Muratpaşa

Tarih:    16 Mart 2009 Pazartesi Saat 18:00 – 22:00

 

gozetmen-duyurusu-afis.jpg

“F1 ve WRC Gibi Yarışlarda Görev Almak İster Misiniz?” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir