Kategoriler
Formula1

FOTA'nın Televizyon Yayınlarını Geliştirmek İçin Öneriler

Formula 1 Takımlar Birliği, daha iyi yarışlar için taraftarlara şovu geliştirme konusunda söz veriyor.

Birlik, bugünkü basın toplantısında hem TV hem de pist şovunu geliştirmek için düşündüğü bazı yenilikleri açıkladı.

2010’da yakıt ikmalinin yasaklanması ile FOTA, pit ekibindeki her bir çalışana numara vererek onların görüntüleri kaydedilecek ve böylece şov ve eğlence biraz daha artacak.

Pistte gerçekleşmesi planlanan bazı yenilikler ise pilotların yerel kahramanlara karşı pistlerde mücadele etmesi, birlikte araç sürme, yemek, sponsorluk ve ortaklık gibi planlar.

FOTA aynı zamanda hem TV’den hem de internetten verilen içeriklerin miktarını arttırmayı, takım personeline ve pilotlara daha kolay ulaşmayı ve söyleşiler yapılmasını, bunların yanında daha fazla teknik veri ve telsiz konuşma yayınını taraftarlara açma gibi düşünceleri geliştirmeyi planlıyor.

Ayrıca TV yayınlarını geliştirmek ve ekrandan bilgiler vermek de yeni fikirler arasında.

Fark ve Yakıt Analiz Grafiği

Viraj çizgisi karşılaştırması

Pit stop analizi

GPS ile araçların pist üzerindeki yerleri

Olayı inceleme

 

“FOTA'nın Televizyon Yayınlarını Geliştirmek İçin Öneriler” için 0 yanıt

GEÇ BİLE KALDILAR. DAHA DEĞİŞİK AÇILARDAN ÇEKİMLER YAPILABİLİR.BU ARADA YARIŞLARI HANGİ KANALIN YAYINLAYACAĞI BELLİ OLMADIMI DAHA

ben özellikle viraj çizgisi karsılastırmasını yapılmasını isterim anlarız anlamayız o ayrı mesele ama kimin nerden döndügünü bu sekilde görmek cok güzel olaiblir
WRC de vardı buna benzer birsey en azından ilgi cekici:)

Herlade renault f1 takımın sitresindeydi en geniş f1 anketi vardı doldur doldur bitmiyordu sabredip görevimi yerine getirebildim. Ankette üste açıklanan yeniliklerle ilgili sorular da vardı o yeterli mi bu yeterli mi diye. yetersiz olduğunu söylemiştim herkes aynı şeyi düşünecekki birçok şeyde gelişmeler var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir