Kategoriler
Formula1

Brawn BGP 001'in Performansından Memnun

Ross Brawn, 2009 sezonunda yarıştıracakları yeni araç BGP 001’in Barcelona’daki ilk test haftasından oldukça memnun.

BGP 001 aracı bu haftanın yıldızıydı ve takımın pilotları Rubens Barrichello ve Jenson Button en hızlı tur zamanlarını kaydettiler.

Bu performansın nasıl gösterildiği henüz tam olarak bilinmese de, takımın diğer takımlar test yaparken sadece bu hafta ilk kez aracı piste çıkarması sonucu aldığı dereceler oldukça etkileyici.

Testler hakkında konuşan Brawn “BGP 001’in Barcelona’da yapılan bu haftaki ilk testinden oldukça memnunuz.”

“Takım sezon öncesi testlere çok geç başladı ve ilk yarıştan önce aracı sadece 7 gün piste çıkarabileceğiz.”

“Bu yüzden odak noktamız dayanıklılık ve mümkün olduğu kadar fazla yol kat etmekti.”

“Bu hafta her iki hedefe başarıyla ulaşıldı.”

“Aracın direk pitten çıkması ile dayanıklı olması Brackley’deki güçlü takımımıza ödül oldu ve onlar çok zor dönemde harika iş çıkarttılar.”

“Araç beklentilerimiz doğrultusunda performans gösteriyor ve Jenson ile Rubens’in verdiği geribildirimler olumluydu ve her iki pilotumuz da yarış mesafesi kat etti.”

“İlk yarış öncesinde hazırlıklarımızı tamamlamak için önümüzdeki hafta Jerez’de de bir kaç günümüz olacak ve aracımızın buradan sonra nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Brawn GP takımına önümüzdeki hafta Jerez’de Renault, Williams ve Mclaren takımları eşlik edecek. Diğer 6 takım ise testlerini tamamladı ve artık Avustralya GP’yi bekleyecekler.

“Brawn BGP 001'in Performansından Memnun” için 0 yanıt

Batmak derken…çok ayıp lütfen..alonsoyu çokmu kıskanıyon yoksa..adını parmaklarımzın arasına aldığımızdan herhalde canın sıkılıyor sedece bir tartışma konusu ve alonsodan bana ne ben rai ve schumi taraftarıyım..al alonsonu da git………..

Eğer alonso hondanın teklifini kabul etseydi honda spordan çekilmezdi..ve işin garip tarafı mercedes hondaya motor sağlıyor..herhalde motor yanında mp4-20 nin şasisinide mi verdi acaba..aracın ön kısmı çok benziyor:D

Bildiğimiz herşeyi çöpemi atacağız :)) Hani Motor-Şasi uyumu .. Hani testlerde kaydedilen bilgiler.. Simulasyonlar
Sanki gökten zembille indi Takım :)) Ross Brawn'ı çok seviyorum ve başarılı olması beni çok sevindirir ve takımdaki herkes başarıyı çoktan hakediyor ama.. bu kadarı biraz fazla hızlı değil mi ??

işte adı üstünde mclaren gecen sene yok renaut şöle yok böle görsünler bu sene bakalım ballı şanp. lewis napck yavaş aracla şimdi takımasadık kalackmı.. daha erken 4 gün var test hakkı ama bakacs artk herşey bisim için güsel osun RENAULT F1 TEAM

mc laren sen piyangodan mı çıktın ama olsun senle stres atıyoruz sen analrsın hahahahaha ben seni yok sayıyorum çoğu üyeler gibi istediğini yaz olurmu.çünkü sen hep bööölesin .

brawn gp sadece show yapıyorrrrrrrr.1.18 li derece bu show un bence kanıtı ilk yarış ta ilk 5 te olmaları imkansız(anormal bir durum olmadığı sürece, kaza vs)

Abdullah sen inanıyor musun? Honda nın çekildiğini açıkladıktan sonra Alonsonun duracağına.Bu takımdan bir cacık olmaz ben evime dönüyorum yine derdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir