Kategoriler
Formula1

Ferrari, Fotokopici Çocuğu İtalya'ya Davet Etti

Montezemolo, kendilerine Mclaren ile ilgili casusluk davasında büyük yardımcı olan fotokopi dükkanı çalışanını İtalya’ya teşekkür için davet etti.

Montezemolo "Eğer o fotokopici olmasaydı olay hakkında hiç bilgimiz olmayacaktı. Bu yüzden onu Mugello pistine davet ettik ve fabrikaya da davet edeceğiz." dedi.

Mclaren’in Woking merkezi yakınlarındaki bir fotokopi merkezi çalışanı Ferrari’yi kendilerine ait 780 sayfalık teknik belgeler hakkında uyarmıştı.

Yapılan araştırmalar sonucunda Ferrari’ye ait belgeler Mclaren Mercedes Baş Tasarımcısı Mike Coughlan’ın evinde çıkmış ve mahkeme sonucunda Mclaren takımı 100 milyon dolar para cezasına çarptırılmış ve markalar puanını kaybetmişti.

Montezemolo ayrıca Mclaren’in olaylar ile ilgili geçtiğimiz günlerde özür bildirisi yayınlamasının ardından Mclaren patronu Ron Dennis ile iletişime geçmediklerini söyledi.

Montezemolo "Unutulması gereken çirkin bir sayfaydı. Mclaren’in göndermiş olduğu son mektup birisinin yalan söylediğinin göstergesi. Dennis benimle iletişime geçti mi? Hayır, ancak Todt ile arkadaş. Belki onunla iletişim kurmuştur…" dedi.

“Ferrari, Fotokopici Çocuğu İtalya'ya Davet Etti” için 0 yanıt

rami, stepney kendi hayatını kaydırdı. takımdaki görevinde kendisini yükseltmediler diye monacoda F2007lere toz şeker koyarak :))) komplo düzenledi.

fotokopici mühendis falan mıydı da anladı. o fotokopici komplonun bi parçası. ferrari mafya takımı işte Stepney in hayatını kaydırdı ferrariden mclarene geçtiği için. şimdi newey redbull a gitti ve aracı mclarenen benzedi bu şimdi kopya mı neweyin çizgileri iki takımın karakterine yansımış mı.

Stepneyi de tekrar ingiltereye davet edelim de konuşsun. zavallı adam mafya baskısından ölüm korkusundan konuşamıyor, kitabını bile çıkartmadılar. bütün bunları da görelim lütfen sayın arkadaşlar.

Schumi'nin Zidane ile kullandığı araç Schumi'nin kendisinin aracıydı.modeli fxx.sınırlı sayıda(yanılmıyorsam 31 adet)üretilmişti.Scuhmi'ninki dışında hepsi kırmızı renk.Schumi'nin de kendi isteğiyle siyah üretilmişti.Sadede geliyim:o arabayı fotokopiciye veremezler:):):)

schuminin Zidan ile kullandığı bi ferrari vardı siyah renk ondan versin bi tane. F430 ucuz kaçar.yada F2007 mi verir dersiniz:P

Bu adamı pek sevmem. Başkan gibi bir ağırlık yok üslubunda. Ama son dediklerinde oldukça haklı. Ayrıca bu çocuğa daha neler sağlanacak bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir