Kategoriler
Formula1

Brawn "Sponsorlar İçin Ucuz Oyun Yapmıyoruz"

Ross Brawn, Brackley kökenli takımının sponsor kazanmak için testlerde abartılı dereceler yaptıkları spekülasyonlarını kabul etmedi.

BGP001 aracı piste çıktığı ilk günden bu yana zaman tablosunun hep tepesinde yer aldı. Aslında sadece tepesinde yer almadı aynı zamanda önemli farklar attı.

Kimileri aracın çok hafif yakıt ile bu turları attığını düşünürken kimileri ise sponsor için aracın hafifleştirilmiş olabileceğini söyledi.

Ancak Auto Motor Und Sport’a konuşan takım patronu Ross Brawn “Uzun süreli sponsorlar arıyorum, hızlı tur zamanları yüzünden ucuz bölümler satın alacak sponsorlar değil.” dedi.

“Brawn "Sponsorlar İçin Ucuz Oyun Yapmıyoruz"” için 0 yanıt

ben brawn gp nin geçen yılın bmw si olacak gözüyle bakıyorum…ama belli olmaz reno da dişli toyota da bi test sonucuna görre anlayamazyız

Her yaptığı araçta demiyelim ona her bulunduğu takımda desek daha doğru olur çünkü benim bildiği ross brawn araç yapmıyor

Ben Ross'a inanıyorum, umarım herhangi bir kural ihlaline takılmaz ve aracı periodik olarak her piste uygun hale getirecek şekilde geliştirir..

Vayy beh, büyük laf! Umarım dediği gibidir(Ki ben de öyle düşünüyorum, her ne kadar klonlanması kolay bi paket olsa da bi kaç hafta götürür, bi de kersli araçlar için iş daha zor olacaktır). Muazzam bi heyecan olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir