Kategoriler
Formula1

BMW, Türkiye'de Çift Katmanlı Difüzörü Kullanacak

BMW Sauber takımı gelecek haftasonu yapılacak olan Türkiye Grand Prix’sinde çift katmanlı difüzörü kullanacağını doğruladı.

MonakoGP’sinde yaşanan sorunların ardından, Hinwil merkezli takım İstanbul’daki yarışa yeni difüzörle çıkacak ve burada daha güçlü bir sonuç almayı umuyor.

BMW motorsporları patronu Mario Theisse, sezona böyle kötü bir başlangıç yapmayı beklemediklerini kabul ediyor. Öte yandan, takımın bu durumla başa çıkabileceğini ve zorlamaya devam edeceklerini söylüyor.

“Türkiye GP’si öncesinden aldığımız sonuçlar makul değil. Takımdaki hiç kimse sezonun bu şekilde başlayacağını tahmin etmiyordu.”

“İspanya’da gelişim elde ettikten sonra Monako’da açıkça yavaştık. Rekabetçiliğimizi geri kazanmak için gelişim hızımızı artırmalıyız. İstanbul’da gelişim konusunda ileri bir adım atacağız ve ilk kez çok aşamalı difüzörü kullanacağız.”

“Başarıyla geçen üç yılın ardından, şu anki durum ilk başarısızlığımız. Bununla başa çıkabiliriz. Herşeyden önemlisi, BMW Sauber kurulduğundan bu yana bizi başarıya götüren takım şu anda aynen devam ediyor. Tekrar ilk sıralarda olmak için kararlıyız”

“BMW, Türkiye'de Çift Katmanlı Difüzörü Kullanacak” için 0 yanıt

hadi bakalim, hayirlisi. sezon baslamadan once sampiyonluga oynayacagi iddia edilen takim ne hale getirildi, yazik be :s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir