Kategoriler
Formula1

Trulli, Hâlâ Toyota'ya İnanıyor

Son 2 senede gerilemelerine rağmen Jarno Trulli, Toyota’nın iyi sonuç alabilecek güce ve yeteneğe sahip olduğuna dair inancının kaybolmadığını söyledi.

2005 sezonu başında oldukça güçlü yarışlar çıkaran Jarno Trulli geçtiğimiz sene podyuma bile çıkmayı başaramadı. Ancak Trulli olayların kendileri için tekrar olumlu yönde değişebileceğine inanıyor.

Trulli "Sezon özeti yapmak ya da "şunları yapabilirdim, şunu yapmalıydım" demek istemiyorum. Herkes olasılıklar üzerinde konuşabilir."

"Gerçek olan klasmanda da görüldüğü gibi takımımın elde ettiği sonucun mükemmel olmadığı. Önemli olan gelişmek için ne yapmamız gerektiğini biliyor olmamız ve samimi şekilde bunları yapabileceğimize inanıyorum."

"Takım başarılı olmak için kaynağa ve potansiyele sahip. Bir çok rakibimize göre daha az deneyimli olsakta iyi bir araç üretmek için herşeye sahibiz."

"Son bir iki sezonda takımın performansının beklenenin altında olduğu doğru ancak benim takımın başarılı olabileceğine dair olan inancım her zamanki kadar yüksek."

"Her zaman çok sıkı çalıştığımızı göstermek istedik. Bu şekilde devam edersek kesinlikle gelişim olacaktır. Ben kendi payıma düşeni yapmaya hazırım çünkü ben kaybetmek istemiyorum. Genel olarakta insanların kaybetmeyi sevdiğini düşünmüyorum ancak ben kaybettiğimde gerçekten üzülüyorum." dedi.

“Trulli, Hâlâ Toyota'ya İnanıyor” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir