Kategoriler
Formula1

Webber 2009'da Kazanacağından Emin

Mark Webber, 2009’da kariyerinin ilk yarış galibiyetini kazanacağına emin.

32 yaşındaki Avustralyalı sürücü genç takım arkadaşı Vettel’in 3.5 puan gerisinde ve Vettel Red Bull ile kazanmayı başardı.

Webber “Bu sene gerçekten ilk galibiyetimi kazanacağımı düşünüyorum ve umarım birden fazla olur çünkü ilk defa kariyerimde böyle bir şansa sahibim.” dedi.

Mark Webber, kariyerinde galibiyet alamamasına rağmen genel olarak takım arkadaşlarının önünde yer aldığı için gayet mutlu.

Webber “İnsanlar daha iyi yapmış olmam gerektiğini söyleyebilirler ancak o süre içerisinde yarıştığım takımlara ve takım arkadaşlarıma bakın, onlar da yarış kazanamadılar.”

“Ben her zaman kendime adil davrandım. Ben Michael Schumacher miyim? Belki değilim. Yarış kazanma yeteneğine sahip miyim? Kesinlikle ve bu sene bunu yapacağıma eminim.”

“Genelde takım arkadaşlarımın önünde oldum ancak şu anda beni oldukça zorlayan takım arkadaşım oldu.”

“Ancak bu sefer oldukça rekabetçi bir araç sürüyorum ve bu harika bir şey.” dedi.

“Webber 2009'da Kazanacağından Emin” için 0 yanıt

webberın surus tarzı raıkkonenle bırbırlerıne gercekten cok benzıyo altlarındakı araclar iyi ve formdalarsa kımse tutamuyo ben webberın ferrariye gelmesini isterdim

evet, iyi bir arac bulmusken bu sezon kazanmali webber. tamam, sampiyonluk iddiasi yok veya benim gozumde hem puan pilotu, 2. pilot ancak.. bir bu adamin bir de heidfeld'in en azindan bir kere kazanmasini isterim. ozellikle heidfeld, adam kac defa 2. oldu, hatta 1 adet pole aldi ama henuz birinciligi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir