Kategoriler
Formula1

Bir Takım Patronu 2010'da Button'ı İstiyor

İsmi verilmeyen bir takım patronu 2010’da Jenson Button’ı takımına katmak için görüş bildirdi.

Brawn’ın CEO’su Nick Fry ise, İngiliz piotun gelecek yıl için değer kazanmasının takıma gurur verdiğini belirtti. 

Ayrıca Mirror gazetesinin haberine göre ismi verilmeyen patron, ön sıralarda mücadele eden takımlardan birinin patronu ve “Onu gelecek yıl aracımızda görmekten mutluluk duyarız.” diyor.

Patron, Button’ı isteyen tek takım olarak düşünülmelerinin de bir saçmalık olarak nitelendirileceğini söyledi.

“Bir Takım Patronu 2010'da Button'ı İstiyor” için 0 yanıt

mclaren almaz onu mclarenin önceliği olan pilotlar var nico,kubica,vettel ve hatta massa yı bile istiyor mclaren button başarılı bi pilot değil zorların adamı değil. massa,kimi,alonso,hamilton gibi bir pilot asla olamaz

Ya bu zibidide yetenek yok diyorum orta halli bi pilot altında roket yemiş gibi giden bi araba var diye hızlı gidiyor kubica, alonso, massa, hamilton ve kimi gibi üst seviye pilotları değil hatta vettel bile o kadar yetenekli gelmiyor bana.

hiiç mi hiç şaşırmamak lazım bence. neden derseniz o akıllı takım patronu button'dan bgp 01'in nasıl bir araç olduğunu, tasarımının ince detaylarını rahatlıkla öğrenebileceğini düşünüyo. yoksa sezon başı boşta kalabileceği konuşulan ve benim bildiğim kadarıyla o zaman kimsenin ilgilenmediği button'u birden bire niye istesinler?

chuppere katılıyorum aracları cok iyi sadece o aracı nelson piquet versen o bıle yarıs kazanır kaza yapmadan

2004 yılında Mclaren aracına " köpek kadar yavaş " demişti Button efendi İnşallah Mclarenin yanından bile geçmez,Mclaren alırsada takıma yazıklar olsun ki Mercedes izin vermez…

Umarım Ferrari yede gelmez.Çok değer verdiler bu adama zaten.Bu ''At Koşar Baht Kazanır'' meselesine benziyo.Araç gidio Button Kazanıo kardeşim büyütmeyin şu adamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir