Kategoriler
Formula1

Ferrari F2008'den İkinci Görünüm!

Son Dünya Şampiyonu Ferrari takımı yarın F2008 aracını tanıtması ile resmi olarak Formula 1 2008 şampiyonu hazırlıklarına başlamış olacak.

Yeni araç Teknik Direktör Aldo Costa denetimi altında hazırlandı ve piste ilk defa pazartesi günü Fiorano’da çıkacak.

Ferrari bugün yeni aracın görünümünden küçük bir bölüm basına sızdırdı ancak yeni aracın şampiyonluk kazanan son araca göre ne büyükte farklı olacağı henüz açığa çıkmış değil.

13 ülkeden 80 basın mensubunun lansmana katılması bekleniyor. Tanıtıma pilotlar Kimi Raikkonen ve Felipe Massa’nın yanında Stefano Domenicali, Gilles Simon, Costa ve Mario Almondo gibi isimlerde katılacak.

ferrari_f2008_2_501240019.jpg

Büyük Çözünürlükte İndirmek İçin Tıklayınız

ferrari_f2008_500_598617333.jpg

Büyük Çözünürlükte İndirmek için Tıklayınız

“Ferrari F2008'den İkinci Görünüm!” için 0 yanıt

f2007 gibi aynı logo var.çok iğrenç bi eğik çizgiler vardı aynısı yine var.ben eskisi gibi ön arka kanadı beyaz olmasını istiyorum f248 ve öncesi gibi.yazık shumi gitti tasarımda gitti.anlaşılan en güzel tasarım yine Redbull RB3 olacak.RB4 de öle olur inşallah.

bekleyıp gorucez cok merak yaptım ha keske butun takımlar lansmanlarını erken yapsaydıda yenılerı bı gorseydık cabucak 😀 açılıs ferrarıden 😀

Bu arada massathebest arkadaşında dediği gibi hakkaten hava girişinde değişiklik olduğu gibi hava akımını düzenleyen kısmın sırt tarafına bağlantıyı yerin bir kısmı kesilmiş dikkatle bakarsanız gölgesinden beli oluyor.

üst hava girişi kısmında farkedilecek kadar değişiklik olmuş. balık sırtı şekil de devam edecek artık anlaşılan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir