Kategoriler
Formula1

Türkiye GP – Televizyon Rehberi

2009 sezonunda Formula 1 ve GP2 sıralama ve yarışlar TRT televizyonunda yayınlanıyordu.

Türkiye GP’de de durum değişmeyecek ve yayınlar TRT1 ve TRT2’den izleyenlere sunulacak. Sizler için TRT televizyonlarında yayınlanacak tüm programları bir araya toplamaya çalıştık.

TRT’nin hafta sonu programı şu şekilde:

Cuma

09.45 – Türkiye GP 1. Antrenman Turları (TRT 2)

14.45 – F1 Kulübü (TRT 1)

21.00 – GP2 Sıralama Turları (TRT 3)

Cumartesi

11.00 – Türkiye GP 3. Antrenman Turları (TRT 3)

13.10 – Limit Yok (TRT 1)

13.45 – Fırtına Öncesi (TRT 1)

13.55 – Türkiye GP Sıralama Seansı (TRT 1)

15.55 – Fırtına Sonrası (TRT 1)

16.00 – F1 Kulübü (TRT 1)

17.00 – F1 Pilotları İmza Töreni (TRT 1)

19.45 – GP2 İstanbul 1. Yarış (TRT 3)

23.25 – Türkiye GP Sıralama Seansı Tekrarı (TRT 3)

Pazar

11.00 – GP2 İstanbul 2. Yarış (TRT 3)

13.10 – Limit Yok (TRT 1)

14.10 – Fırtına Öncesi (TRT 1)

14.55 – 2009 Türkiye GP (TRT 1)

16.50 – Fırtına Sonrası (TRT 1)

17.00 – F1 Kulübü (TRT 1)

22.00 – Türkiye GP Tekrarı (TRT 3)

23.00 – F1 Kulübü (TRT 1)

“Türkiye GP – Televizyon Rehberi” için 0 yanıt

bu trt nin adilikleride sıktı artık!neden kabloluda bile gp2 şifre kouyorsunuz?f1 reklamı yapılırken boru gibi bir ses 80 lerdeki ford aracının reklamını yapar gibi anlatıyor yayınlanacağını.adamın dün bir yayın skandalı var webber diye anırıyor resmen.bugün yine şifre.ondan sonra haber sitelerinde halkı ilgilendirmeyen spor diye yorum yapıyor cahil hacı hoca takımı.ondan sonra birde vah vah yine boş kaldı diyorsunuz.sizin deyiminizle dünya şehri (alakası yok gidin -avrupayı gezin şehir nasıl olurmuş öğrenin) olan bir yerde f1 reklamı olarak hiç bir şey yok.bir kaç afiş,bir kaç bayrak.neyseki rus lar geliyorlar,balkanlardan gelenler,birazda kuzeyden gelende bu yarış takvimde kalıyor.wtcc gitti,dtm gitti,moto gp gitti,lemans gitti,wrc 2 senede bir geliyor sorsan bu sitede bile nerde yapıldığını bilen az çıkar,birde bu yüzsüz insanlar utanmadan şifre koyuyor.iyiki adam ntv de anlattı yarışları ,futbol manyağı bir insana neden f1 anlattırılar,eurosporttaki spikerlere bakın ondan sonra seçin.serhana lafımız yokta,böyle webbeeeeeeeeer,ouuwww buttoonnnnn la olmaz.petrov hülkenberg i geçiyor adam başkasını söylüyor.okuma yazmada mı yok be insaf be!

Arkadaşlar yukarıda verilen yayın akışları konusunda bir sorun var sanırım.Ben burada verilen yayın saatlerinde TRT nin hiçbir kanalında yarışa yada F1 ile ilgili bir yayına rastlamadım.Hatta cumartesi 3.antrenmanları kaçırdım burada verilen yayın saatleri yüzünden.Acaba bende mi bir sorun var.

Arkadaşlar ben hala TRT de izleyemiyorum diyenler uydu alıcılarında 11094 H (Horizontal-yatay) 24444 frekansından trt kanallarını ekleyin burda şifresizdir diğer frekans batı frekansı olduğu için orda izleyemezsiniz. bundan sonraki tüm yarışlarda bu frekanstan şifresizdir. TEŞEKKÜRLER TRT bence istanbul park için düzenlenmiş en güzel programı trt yapdı cnntuke beş basar yayın kalitesi sunucuları mükkemmel serhan ve okay karacan motor sporları için biçilmiş kaftan iki sunucusu var bünyesinde tekrar teşekkürler trt f1 trt de izlenir diyorum. birde kupayı kim verecek bilen var mı?

Peki yayın şifrelimi olacak acaba.eğer öyleyse alternatif bulmak lazım.Bide benim anlamadığım RTL nasıl şifresiz verebilioda TRT veremio onu anlamış değilim.

Antremanlarıda veriyor TRT çok iyi yahu…Tebrikler işlerini çok iyi yapıyorlar CNN de heder olmuş bu spor….

Birde geçen hafta NTV nin MotoGP de yaptığı saygısızlığı düşününce TRT yi öpüp başımıza koymak gerekiyor…

öyle valla tv nin başından kalkmak yok iple yarını çekmeye başladım vallaaa hadi hjayırlısı BU ARADA ARKADAŞLAR TRT DE BUNDAN SONRAA ŞİFRE OLMAYACAK BÜTÜN YARIŞLARI TRT DEN ŞİFRESİZ OLARAK İZLİYE BİLECEZ TERETE FOTO İLE GÖRÜŞME YAPMIŞ VAA BU SORUNU ORTADAN KALDIRMIŞ saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir