Kategoriler
Formula1

Barrichello "Tüm Terslikler Benim Tarafımda!"

Rubens Barrichello, olaylarla geride bıraktığı Türkiye GP’nin ardından oldukça hayal kırıklığı yaşıyor.

Yarışa 3. sıradan başlayan Barrichello, startta aracını kaldıramayınca oldukça gerilere düştü ve şansını büyük ölçüde orada yitirdi. Barrichello, debriyajdaki hesaplama hatası nedeniyle sistemde sorun oluştuğunu ve aracın kalkmadığını söyledi.

Ardından yükselmeye çalışan Barrichello’nun Kovalainen ve Sutil ile teması oldu ve Brezilyalı pilot vites kutusu arızası nedeniyle yarışı erken bitirdi.

Barrichello “Vites kutusu sorununa benziyordu. Startta aynı Avustralya’daki gibi sistemde sorun yaşadık ve sorun yine benim tarafımda oldu.”

“Bu sorun yaşandığında gidemiyordum ve devir limitörüm açıldığı için durum daha da karıştı ve kolay olmadı çünkü KERS’li araçlara karşı mücadele ettim ve kendime oradan çıkış bulmaya çalıştım. Böyle bir yarış oldu.”

“Hayal kırıklığı içerisindeyim çünkü bu tür şeyleri çok yaşıyorum.” dedi.

“Barrichello "Tüm Terslikler Benim Tarafımda!"” için 0 yanıt

neden mesaj yazanların hepsi acımasızca eleştiriyor rubens i.bir kişi çıkıp hakkını aramıyor.neden hep rubens in buttondan avantajlı olduğu startlarda hep rubens kalıkışta sorun yaşıyor yada yaşatılıyor.devir limitörüymüş çok saçma neden aynı sorun başka birinde yaşanmıyorda gridin en güçlü aracında vede buttondan daha iyi kalkış vede temiz taraf avantajı olan rubenste sorun çıkıyor.benim canımı sıkan en büyük şey buttonun bir ingiliz olması dolayısıyla takımın sürekli buttonu desteklemesi.yani takım seneye ekonomik sıkıntıda kalmamak için vede bir ingilizin şampiyonu olması için sürekli destekliyolar.hatta ross brawn o kadar sahtekar bir insanki bunu sadece yarıştaki dehasıyla değil yüz ifadesiylede çok iyi başarıyor.mesela starttaki rubensin sözde sorunuyla birlikte garajda memnuniyetsizce başını sallayarak ki bu çok sahtekarca bi hareket tabiki gülecek hali yokya button nasıl olsa 1 ci gidiyor rubens için en azından kameraya üzgün görüneyim diyor aklınca.aynı sorunu avustralyadada yaşadı rubens daha doğrusu yaşatıldı.yani bu bir teknoloji sporu dolayısıyla herşeyi sinyallerle aracı kontol ediyolar.hatta hatırlayanllarınız varsa hamiltonun geçen sene bir psp oyun konsolu ile aracını nasıl kokpitte olmadan hareket ettirdiyse aynı şekilde rubensin aracını startta ale geçirdi telemetri ekibi ama bu kadarını abarttılar sonlara kadar düşmesi için.gerçi bu onlar için daha güzel olacak tabi diyolar sezon içinde 1-2 defa jenson sorun yaşarsa bile şampiyon olur.işlerini garantiye alıyolar kelitesizler.bu ingilizlerden herşeyi beklerler.bunlar o kadar aşağılıkki sözde yıllarca ab üyeliği ab üyeliği hepsi oyalamadan ibaret yıllarca oyalıyolar.ki bu british ingiliz hava yolları sözde ermeni soykırımını en başta destekleyen bir kurum değilmi aynı şekilde HSBC banköyle.herkesi türkler kadar mert dürüst asil ve saf mı sanıyosunuz.emin olun şimdiden söylüyorum button ve brawn şampiyon vede rubens brezilya ve bir yarış daha kazandırılır.şunu söyleyeyim özeliikle button ve ross brawn kadar O.Ç… birini görmedim.bu kadar seviyesizce konuşmak sadece onlar için konuşulur.allah belasını versin ross brawn ve buttonun inşallah ingilterede kazanamaz vede şampiyon olamaz.

Artık sıkıldım bu adamdan hep şikayet hep sızlanma.Biraz düşün bunlar hep niye başına geliyor diye.Bir de şampiyon olacakmış.

Bırakma zamanı geldi artık sanırım. Bir de flash bir kararla Barichello'nun kalemini kırıp, Wurz'a "sen sur arabayı genç" derlerse garip olacak.

button bu konuda çok şanslı barichelloya göre çünkü barichello sorun yaşamasına rağmen o daha bi sorun bile yaşamadı

ya amca lütfen artık bırak yarışları sen fena gitmiyor olsan da genel olarak..

yıllar sonra eğer barrichello amcamız geçtiğimiz aylarda ferrariye karşı yaptığı benzer konuşmalardan brawn ve buttona karşı yapmazsa şaşırırım. "brawn benim şmapiyon olmamı istemedi" gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir