Kategoriler
Formula1

Hamilton "Zorladıkça Zorladım, Bu Yüzden Gülebiliyorum"

Lewis Hamilton, Türkiye’de oldukça düşük grafikli bir yarış çıkarıp sadece 13. olabilmesine rağmen gülebildiğini çünkü yarışta sürekli zorladığını ve elinden geleni yaptığını söyledi.

Hamilton “Oldukça olaysız bir yarış oldu ancak ben çok keyif aldım. Startta çok ağırdım ancak sürekli zorladım durdum. Bu yüzden hâlâ gülebiliyorum çünkü tam potansiyelimi kullandığımı düşünüyorum.”

“Bizim için en önemlisi kafamızı dik tutup zorlamaya devam etmek.  Benim bundan sonraki görevim bu araçtaki sorunları bulmada ve gelecek seneki aracı mümkün olduğu kadar iyi hazırlamada takıma yardımcı olmak. Takım bana kazanabileceğim bir araç verdiği zaman kazanacağım.”

“Artık Silverstone’a bakacağıZ, Jenson için en iyi dileklerimi sunuyorum: bugün harika bir iş çıkardı. Umarım taraftarlarım beni desteklemeyi bırakmazlar.” dedi.

Heikki Kovalainen “Bu takımdaki herkes için karakter oluşturduğumuz bir yarıştı. Startta araçtan maksimumu çıkardım ve bundan memnunum. Rubens’le de çok iyi mücadele ettim, adil ve sıkı yarış harika ve hızlı olan aracı bazı eski taktikler ve KERS ile geride tutmak çok memnunediciydi.”

“Son bölümde mühendisler motorumun devrini kısmamı istediler. Yine de gerçekçi olmalıyız: 14. olduk ve daha iyi iş çıkarabileceğimizi biliyoruz. Geçmişte bazı harika günlerimiz oldu ve gelecekte yine harika günler geçirmek için çok zorluyoruz.” dedi.

 

“Hamilton "Zorladıkça Zorladım, Bu Yüzden Gülebiliyorum"” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir