Kategoriler
Formula1

Haug, Mclaren'in Düşük Performansı Karşısında Sakin

Mercedes-Benz Motor Sporları Patronu Norbert Haug, takımlarının mevcut performansı karşısında sakin olduklarını söyledi ve önümüzdeki yarışta da zor zamanlar geçireceklerini tahmin ettiğini belirtti.

Haug “Silverstone, yegane yapısı ile harika bir pist. Burada bir çok harika anımız var ve geçen sene Lewis Hamilton yağmurda en yakın rakibinin 1 dakikadan fazla önünde birinci olmuştu.”

“Ancak 1 sene sonra kazanma pozisyonunda olmayacağız. Sezon başından beri yakalama sürecindeyiz. Bunun nedeni yeni kurallar çerçevesinde en iyi teknik paketi hazırlayamamış olmamız ancak geçmişte eski kurallar ile  kazanan bir araç yapmış ve dünya şampiyonlukları için mücadele edip kazanmıştık.”

“Buna rağmen takımdaki herkes liderler ile farkı kapatmak için oldukça motive olmuş durumda, özellikle de hızlı pistlerde. Şu anda zor zamanlar geçiriyoruz ancak bu bizim için yeni değil: 2006’da bir galibiyet bile alamamamızın ardından 2007’de şampiyonluğu 1 puan ile kaçırmıştık ve 1 sene sonra Lewis ile şampiyon olduk.”

“Sakin bir şekilde çalışıyoruz ve işi yapmaya odaklandık. Bunu başaracağız ancak bir gece de olmayacak.” dedi.

“Haug, Mclaren'in Düşük Performansı Karşısında Sakin” için 0 yanıt

mclarende tek problem downforce bu halledilirse mükemmel bir otomobil olarak geri döner.tabiki cok şeyin değişmesi lazım.ama mclaren gecmistede benzer düşüşlerin ardından toparlandı 2002 yi ve 2006 yı hatırlayın.bence mclaren dönecektir.hamiltonun geçişlerini özledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir