Kategoriler
Formula1

Hamilton, McLaren'e Güvenmeye Devam Ediyor

Lewis Hamilton, evindeki yarışta büyük güncelleme görmüş bir araç ile çıkamayacak gibi görünüyor ama şampiyon pilot, McLaren’in sonunda işleri yoluna sokacağına inanıyor.

McLaren, bu haftasonu yüksek hızlı virajlara sahip Silverstone’de zor bir yarışa çıkacak ve MP4-24’ün kararkterinin buraya hiç uymadığı öne sürülüyor.

Almanya GP için planlanan büyük bir güncelleme pakedinin, bu yarışa özel olarak önceden kullanılacağı yönünde küçük bir ihtimal vardı ama anlaşılan o ki bu plan rafa kalktı.

Bununla birlikte takım, Silverstone için gelişime yardım etmesi amacıyla başka parçalar üzerine hâlâ çalışıyor.

Sorunlarla ilgili gerçekçiliğini koruyan Hamilton, son yapacağı işin havlu atmak olduğunu söyledi.

Hamilton: “Neler olacağını asla bilemezsiniz. Belki yeni bazı parçalar olacak veya takım, yüksek hızlı virajlarda bizi neyin yavaşlattığını anlayacak. Bilemesiniz ki”

“Daima umutlu olmalı, inancınızı korumalı ve işlerin iyiye gitmesini ummalısınız. Gerçekçi olursak çıkıp da kazanacak kadar tempomuz yok ve geçen sene kazandığınız bir yere ilk 10’a kalmayı umarak gitmek, kesinlikle zor bir yaklaşım”

“Ama kafamızı öne eğip mücadele etmeye devam edecek ve  öne çıkmaya çalışacağız”

Hamilton’un bu seneki şansı geçen senekine göre çok farklı. İngiliz pilot, geçen sene zo geçen iki yarışın ardındna burada kazanarak şampiyonluğun temellerini atmaya başlamıştı.

Ve şu anda önlerden çok uzak olmasına rağmen şu anki sorunlarından da fayda çıkarmak istiyor.

Hamilton: “Bu şeylerden kesinlikle ders çıkarırsınız ve bununla başa çıkma konusunda bir şeyler öğrenip gelişirsiniz. Bu yüzden şüphesiz bu, boşa giden bir tecrübe değil”

“Hamilton, McLaren'e Güvenmeye Devam Ediyor” için 0 yanıt

Mosley' in içine ettiği bir Formula 1 sezonunu izliyoruz arkadaşlar sizlere katılıyorum.2006 yılı + v10 motor harika olurdu.

Aslında seneye fota takımları f1 de olacak mı olmayacak mı sorusu güncellemelere de, kaynak aktarımına da etki edecek. etki etmekten öte %100 bu soruya bağlı. O bakımdan haftasonu ne olacak ne olmayacak öğrenmiş olacağız.

VALLA ben güncellemeyi falan gectim FIA dan ne zaman ayrilip yeni bir seri kurulacak onu bekliyorum araclarin görünümüde otomatikman 2006 senesi görümüme döner herhalde hadi insallah

Lewis gibi Alonso gibiRaikönnen gibi şampiyuon pilotların şu anki durumu gerçekten tüm taraftarlarını çok üzüyor.Takımı ve takım patronlarıda biraz üzülüp ve gerçekten işi sıkı tutup bu şampiyonların altlarına rekabetçi hızlı ve güçlü bir araç vermek için daha fazla çaba sarfetmeleri gerekiyor.Geçen senenin şampiyonu nasıl olurda bir yarışta iki kere tur yer aklım almıyor.McLaren biraz daha çalışmalı ve Lewis in başını tekrar yukarı kaldırması lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir