Kategoriler
Formula1

Bayan Sürücü, Campos İle Teste Çıkmayı Hedefliyor

Formula 2 yarışçısı Natacha Gachnang, 2010 Formula 1 Şampiyonası’nda yarışacak olan Campos GP ile bir teste çıkmayı amaçlıyor.

Formula 1’de bu seneki tek çaylak Sebastien Buemi’nin kuzeni olan 21 yaşındaki kadın pilot, geçen sene Campos adına katıldığı İspanya F3 şampiyonasında 3. olmuştu ve takım patronu Adrian Campos ile potansiyel bir test görevi için görüşme halinde.

Natacha Gachnang: “Bir test sürüşü hakkında Adrian Campo ile görüşme halindeyim. Bu kesinlikle mümkün. Geçen sene İspanya F3’teki beraberliğimizin ardından bana bir pilot oalrak inanıyor”

“Benim adına F1’deki bir sonraki kadın olmak tarihi bir an olacaktır. Bir çok insan bunun mümkün olmadığını söylemişti, bu yüzden onların yanıldığını kanıtlamak muhteşem olacaktır. Bunun yanında benim için en önemli şey daima hızlı olmak. Eğer hızlı değilsem, bunu yapmam”

“Bu nedenle Campos’la teste çıkma konusu beni motive ediyor olmasına rağmen bu sezonki esas amacım, Formula 2’de iyi performans göstermek”

“Bayan Sürücü, Campos İle Teste Çıkmayı Hedefliyor” için 0 yanıt

Geçen formula 2 yarışında şansız bir şekilde yarış dışı kalmıştı gerçekten iyi pilot ben umutluyum açıkçası

ilahi sinan ne alakası var.Natasha dedimi bizde hep rus kadınları akla gelir doğru ama bu ismin rusyada sık kullanıldığını unutmamak lazım yani bizde ahmet mehmet gibi yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir