Kategoriler
Formula1

Fry: "FIA Görüşmeleri Daima İyi Niyetliydi"

Brawn CEO’su Nick Fry, FIA’nın takımların daima anlaşmaktan kaçındığını düşünmesine rağmen, FOTA ve FIA arasındaki tartışmaların daima iyi niyet ile sürdüğünü söyledi.

Fry, “Dün gece oldukça çetin tartışmalar oldu ama karar vermek zordu. Bernie Ecclestone ve Max Mosley ile olan görüşmeler daima iyi niyet sınırları içerisinde oldu ama istediğimizi alamadık ve farklı şeyler yapmak zorunda kaldık.” dedi.

Fry, yeni seri kararını vermelerinin tek bir nedeni olmadığını yaşanan tüm zorlukların kendilerini bu noktaya getirdiğini söyledi.

“Birçok sorunun birleşiminde alınan bir karar. Maliyetlerin azaltılması kararı takımlar tarafından destek gördü ama olayın gelişim evresi bazı takımları tatmin etmedi.”

Ayrıca Fry, Horner’ın artık her şeyin FIA’nın ellerinde olduğu konusundaki görüşüne de katıldığını söyledi.

“Umarım görüşmeler sürecektir. Artık top Mosley’de. Bizim açımızdan görüşmelerin devam etmesini umuyorum.”

“Fry: "FIA Görüşmeleri Daima İyi Niyetliydi"” için 0 yanıt

aslında şöyle olmalı takımlar hayatta kalabilmek için bütçe kısıtlamasını savunmalıydı. buna karşılık izleyiciler teknolojik araçlar görmek istiyor diyerek fia karşı çıkmalıydı.

herşey tam tersine gidiyor.

inatlaşma, düşmanının istediği veya söylediği doğru olsa da itiraz etmek böyle birşey olsa gerek.

mert sen neden bahsediyosun ya nasıl kıvırtıyolar.Şakamı bu.?Öylesine söylenebilirmi öylesine dile getirilebilirmi biz başka seri kuracaz diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir