Kategoriler
Formula1

Force India F1 Geleceği için Beklemede

Force India patronu Vijay Mallya, FOTA’nın kararının ardından takımının F1’in geleceği konusunda kararsız olduğunu söyledi.

Force India ve Williams takımları mevcut takımlar için şartsız başvuru yapan iki takımdı.

Mallya taraflar arasında anlaşmaya varılamamasından üzgün olduğunu ve takımının gelişmelere göre durumu değerlendireceğini söyledi.

“FOTA’ya karşı açık ve şeffaf olduk. Ama onlar Williams gibi bizi de uzaklaştırma kararı aldılar. Biz daima FIA ile FOTA’nın uzlaşacağını düşündük ama dün akşamki karar FOTA’nın yeni bir seride kararlı olduğunu gösterdi.”

“Bu gelişmeleri oldukça üzücü buluyoruz. Şu anda FIA 2010 Formula 1 Dünya Şampiyonasına başvurumuz mevcut ve gelişmeleri takip edeceğiz. Kesin bir karar alınmadıkça daha fazla yorum yapmayacağız.”

“Force India F1 Geleceği için Beklemede” için 0 yanıt

ikisi içinde üzülmedim.williams tarihine güvenen sıradan bir takım olmuştu.ve 3 üncü büyük değildi.böyle fota ya karşı gelirseniz u duruma düşersiniz.yakında v2 motor 5 devir çekiren motorlar ve çvili lastiklerle saçma bahreynde turlarken görürüz sizi.

Hak, hak edilen kadardır.
Amiyane tabirle satanlar her zaman sattıkları ile kalırlar.
Taraftarlar sizlerin tavrınızı asla unutmayacaklar. FIA ipleri artık takımlara vermez ve yeni bir seri kurulursa hele ki Williams'ı hiç unutmayacaklar. Yıllarca uğraşılarak yapılan isimler bir çırpıda böyle yıkılabiliyor.
Size artık bol şans. İkinci el takımlarsınız…

Çok aceleci daranıp kayıtsız şartsız FİA nın önerisinin altına imza atarsanız daha çooook beklersiniz.Ben sana değilde Wiliams a üzülürüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir