Kategoriler
Formula1

Britanya GP – Antrenmanların Ardından Ferrari

Felipe Massa – 17.: “Bugünkü iki seansın ardından memnun değilim. Pist oldukça kirliydi ve rüzgarın da etkisi büyüktü. Aracın dengesini geliştirme konusunda doğru yolu bulamadık. Sıralamalar öncesi bizi bekleyen çok fazla iş olduğu apaçık ortada. Şu anda en gerçekçi hedef ilk on içinde yer alabilmek olur.”

Kimi Raikkonen – 18.: “Diğerlerine göre nerede olduğumuzu söylemek zor. Yarınki sıralamaların ardından bunu anlayacağız. Bugünkü sonuçlara bakarak kolay bir haftasonu geçiremeyeceğimizi söyleyebiliriz. Araç denge açısında fena değil ama yeterince hızlı görünmüyor. Lastikler Türkiye’deki gibi ama burası daha soğuk. İlk turda iki lastik arasındaki lastik performansı çok farklı, ancak uzun turlarda benzer performans sergileniyor.”

“Britanya GP – Antrenmanların Ardından Ferrari” için 0 yanıt

İstediğim bu değildi ferrarileri yukarda gormek isterken yine asasgıalrda demekki yeni paket yeni parcalar bir işe yaramamış ne yapsan yaramıyor bu araca Off yaa off kırmızıları hep geride gormekden usandık artık 1ST olamıcazmı ya Yokmu bunun bir ilacı Inanmak guc gercekden cok uzucu durum cok ne yaparsan yap hızlanmıyor arac lanet olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir