Kategoriler
Formula1

"Ecclestone da Takımlara Dava Açacak"

Bernie Ecclestone da kısa süre içerisinde Formula 1’den ayrılmaya çalışacak olan takımlara karşı yasal işlem başlatacak.

Dün FIA’nın FOTA ve özellikle de Ferrari’ye karşı yasal işlem başlatacağını duyurmasının ardından Max Mosley, Bernie Ecclestone’un da dava açacağını söyledi.

Mirror’a konuşan Mosley “Bernie de ticari hak sahibi olduğu için onlara karşı dava açacak.” dedi ve Ecclestone’un gelecek sene için takımlara ödemelerini yaptığını ve bunları geri isteyeceğini iddia etti.

Mevcut krizin Mosley’in kellesini uçurmak için olduğu tahmin ediliyor olsa da bazı görüşler aynı şekilde Ecclestone’un da saf dışı bırakılmak istendiği yönünde.

Mosley “Onlar para ve sportif gücü ele geçirmek istiyorlar. Ben sportif gücü onlara kaptırmayacağım ve Bernie de parayı bırakmaz.” dedi.

“"Ecclestone da Takımlara Dava Açacak"” için 0 yanıt

takımların kendi kendini yönetmesine cumhuriyet denir.kahrolsun fia diktatörlüğü kahrolsun bernie kapitalizmi. susma sustukça sıra sana gelecek, susma sustukça …..

2006'dan beri alacakları olanlardan bahsetmiyor da utanmadan geçen sene için ödediği parayı istiyor. Merak etme bu kadar kararlı duruşun ardından bir yıllık faiziyle geri ödeme yapacaklardır sana için rahat olsun E.

Utanmaz herifin söylediklerine bakın arkadaşlar..Mosley "Onlar para ve sportif gücü ele geçirmek istiyorlar. Ben sportif gücü onlara kaptırmayacağım ve Bernie de parayı bırakmaz." dedi.Halen bu adamları koltuklarında rahat rahat oturtan hangi güçtür yaaa.Bunlaı açık açık dile getiren bir yönetim nasıl olurda halen legal bir şekilde F1 in kurallarını belirler.Sadece bu söylediği kelimeler bile bu adamın istifasını gerektirir yada istifa ettirilmesi gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir