Kategoriler
Formula1

Webber, Sıralama Sorunlarına Yanıyor

Mark Webber, ilk yarış galibiyeti fırsatını Cumartesi günü sıralamalarda kaçırdığına inanıyor.

Webber, yarışı takım arkadaşının arkasında ikinci olarak tamamladı ama sıralamalarda daha üstte yer alması durumunda Vettel’e daha büyük bir tehdit olabielceğini söyledi.

Webber: “Muhtemelen fırsatı dün kaçırdık. En azından ilk sıraya ihtiyacımız vardı, çünkü Sebastian’ın çok hızlı olacağını biliyorduk”

Avustralyalı pilot, yarışın ilk bölümünde Rubens Barrichello’nun arkasında takılı kaldı ve her tur Vettel’den uzaklaşmaktan kurtulamadı.

Webber: “Rubens, elinden geleni yapıyordu ve aracım o kadar da kolay değildi. Bu yüzden ilk bölümün sonunda Seb’in 20 saniye gerisinde olunca yarışı kaybettik.”

“İkinci bölümde çok trafik vardı ve son bölümde çocuklar bana aracımın arkasında biraz hasar olduğunu söyledi. Bu yüzden ikinci pitten itibaren farklı bir dişli düzenine geçtik.

“Webber, Sıralama Sorunlarına Yanıyor” için 0 yanıt

aynen katılıyorum massa the best.neyse galiba sende bu sefer koala dan etkilenmişsin webber.tembel tembel dolandın durdun.hiç bir şey yapamadın deneyemedin bile.senin anca dilin çalışır.geçen sene kimi&massa ve diğer büyük takımların pilotları sana cerez niyetine tur bindiriyorlardı.ah bu arada kimi ye serhoş demişsin.peki sende serhoş muydun sene başında?komik çocuk seni.

anca konuş, sanki yılların yarış kazananı şampiyonu da millete laf atıyo, 3 kere 2. olunca olmuyo bu işler, bak vettele geldi deli gibi zorluyo sana göre çok daha tecrübesiz oysaki…
ayrıca vettelden 0.3 saniye daha yavaş olman kiminin suçu değil senin beceriksizliğin…

geçseydin aslanım. bu işler öyle fuji'de geçileceğini anlayınca massayı bariyere yapıştırmakla, massa'ya küfür etmekle, kimi'ye sarhoş demekle, istanbulpark'ta piste köpek girince ortalığı ayağa kaldırmakla olmuyor gördüğün gibi. altındaki arabanın hakkını verip geçeceksin o zaman rubens'i. sonra ağlamayacaksın vettelden 1 pitstop kadar zaman yiyince. tebrik edeceksin senin yanında çocuk gibi kalan vettel'i, sen de rahat edeceksin.. bir dahaki yarışa da dilin kadar ayaklarını ellerini falan da hazırlayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir