Kategoriler
Formula1

Alonso Renault ile Çalışmalara Başladı

Fernando Alonso 2008 sezonunda yarışacağı takımı Renault ile ilk defa Jerez testlerinde görüntülendi. İspanyol pilot 2005 ve 2006 sezonlarında Renault ile şampiyon olduktan sonra Mclaren’e geçmiş, 1 senenin ardından tekrar Renault’a dönmüştü.

Alonso sabah 10.00 gibi Renault R27 ile ilk defa piste çıktı. İspanyol pilot bugün ve yarın testlerde olacak.

İşte ilk görüntüler

alonso_renault_2008_1.jpg

alonso_renault_2008_2.jpg

alonso_renault_2008_3.jpg


 

“Alonso Renault ile Çalışmalara Başladı” için 0 yanıt

Özlediimiz Fer geri döndü,umarım bu sene her şey yolunda gitçek,zaten takım da adam gibi takım,adamları da ikiyüzlü deil,herşey yolunda,şampion geri dönücek,tulumu,kaskıda yakışmış,malesef yakışmaan şeyde yok ki =)

süper görünüyoo.işte özledğimiz alonso ve reno budur.şampiyonluklara reno ile kaldığımız yerden dewam:)arabanın içinde baya hoş duruyoo.kaskıda yakışmış e daha ne olsun go alonso go!!

ilk fotoğrafta Allah Allah burası neresi acaba yanlış yeremi geldim gibi bakmış alonso:)bu sene renoda yarışıcak olması rekabet ve seyir zevki açısından formula 1 e çok şey katacak ve iyi bir ivme yakalayacağını düşünüyorum renoda ….

Araca çok yakismis!!!! Her ne kadar ona kizsamda aracin içinde gordugumde affettim onu.. hele bide ilk yarita pdyum yaparsa super olur!!!
kask kötu ama zamanla duzelir 😛
Sorarim size renocular, Fernando kadar renoya yakisan eleman var midir su f1 camiasinda!!!

2008 sampıyonu sahne alıyo demek :D:D kask r 26 daykenkı kaska benzıyo gene ıspanyol bayragı renklerı mevcut acık mavı kullanılmıs acaba mıld seven gerımı donuyo renoya bı süprızle belkı mıld seven ve telefonıca gerı doner tıpkı mutuna madrılena gıbı bence ıngın renklerı alonsonun kaskındakı gıbı acık mavıyle yazılmalı turuncuya karsıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir