Kategoriler
Formula1

Mercedes, Mclaren'i Aldığı Haberlerini Doğrulamıyor

Mercedes-Benz yine Mclaren’in hisselerini aldığı yönünde olan spekülasyonları doğrulamadı.

Auto Motor und Sport Dergisi Stuttgart kökenli firmanın Ekim 2007’den bu yana Mclaren’in hisselerini satın almak istediğini ve sonunda Mclaren Group ile fiyat konusunda anlaştıklarını iddia etti.

Derginin haberine göre resmi açıklama 2008 sezonu başlamadan önce yapılacak.

Ancak Reuters Ajansına konuşan bir sözcü "Şuan için durumda bir değişiklik yok. Daimler sadece % 40 hisseye sahip Mclaren’de. Spekülasyonlar hakkında daha fazla yorum yapmamamızı anlayışla karşılamanızı bekliyoruz." dedşç

Mercedes 1999 yılında % 40 hisse için 400 milyon dolar ödemişti Mclaren’e.

“Mercedes, Mclaren'i Aldığı Haberlerini Doğrulamıyor” için 0 yanıt

lost boy kardeş ben önceki zamanlar tarih boyunca ferrari ve mclaren nin yedigi tüm haltları detaylı olarak yazmıştım… ha mclaren ferrari den daha az kirli dersen o senin bakış açın, veya bi tifosi çıkıp ferrari mclaren dan daha az kirli derse oda onun bakış açısıdır. ama şunuda unutmayın kirin azı çoğu olmaz. kir kirdir.

mclaren'de sütten çıkmış ak kaşık değil onların yediği haltlarda var. sadece ferrari ve mclarende değil başka takımlarda var. mclarenin bir olayı olmasaydı ondan sonra ferrarininkileri konuşsanız sesimi çıkarmıcam ama kusura bakmayın bu böyle devam eder mclarenciler ferraricilere ferrariciler mclarencilere…..

mesela ben ferrarinin yediği her haltı olmasa da (o kadar çok ki kepsini akılda tutmak mümkün değil) çoğunu hatırlıyorum.

ismi lekenmesinin bir anlamı yokki F1 de. basitce geçmişte ferrarinin yaptıklarını kimler hatırlıyorki, dolayısıyle bu o kadarda önemli deil.

ben mercedesin, mclaren adı ile yarışacağını sanmam. belkide geçen seneki casusluk olaylarından sonra bu kadar istekli oldu. isim lekelendi bi kere..

McLaren i Mercedes tamamen alsa ne değişir sayın arkadaşlar yapmayın Allah aşkına, bana göre zaten McLaren ismini kullanır. neyin değişeceğinden korkuyorsunuz? bakın ferraride FIAT'ın malı, ne var ki bunda? Ford, Jaguar ismi ile yarıştı (başarılı oldu,olmadı ayrı mevzu)şahsen sorun olarak görmüyorum.

Taraftarı olduğum pilot başka ekibe giderse gitsin ben takımımı desteklerim fakat takımım ortadan kaybolursa (lost boys minardi gibi) o zaman F1'i bırakırım işte.

Uretici fabrika takimlarini spordan uzaklastirmali FIA, ureticiler sadece takimlara motor destegi saglamali, Sporun ruhu diyip duruyorlar, bunada bi onlem alsana FIA. Siddetle kiniyorum..

bu spekülasyonlar boşuna çıkmıyor sanırım. güle güle mclaren ne yazıkki… williams tek kalacak gibi bakalım ne kadar dayanabilecek williams

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir