Kategoriler
Formula1

BMW Sorunların Çözüleceğinden Emin

BMW Sauber Teknik Direktörü Willy Rampf mart ayında sezon başladığında takımın beklendiği kadar rekabetçi olacağından emin olduğunu söyledi.

2007 sezonunda gösterdiği performansın ardından Alman takımı yeni aracı F1.08 ile beklendiği kadar rekabetçi olamadı testlerde.

Ancak Rampf, BMW’nin sorunları çözmek için çok sıkı çalıştığını ve F1.08’in Avustralya yarışında beklendiği kadar hızlı olacağını söyledi.

Rampf "Dayanıklılık bakımından F1.08 çok iyi durumda. Şuana kadar kaydadeğer sorun olmadan çok yol katettik. Hız olarak ise makul bir gelişim programının başındayız."

"Test sürüşlerinden elde ettiğimiz verileri inceledik ilgili bölümlri belirledik."

"Barcelona’da yapılacak sıradaki testler öncesinde araca konuyla ilgili gerekli modifikasyonlar yapılacak. Ardından sezon başlayana kadar tüm testlerde yeni parçaları deneyeceğiz."

"Melbourne’de elde etmeyi amaçladığımız bir iç hedefe sahibiz. Bu hedefe ulaşacağımızdan eminim." dedi.

“BMW Sorunların Çözüleceğinden Emin” için 0 yanıt

Defalarca yazdim yine yaziyorum, gecen sezon ki paket kadar rekabetci olamayacak BMW bu sezon, F1.07 uzerine yogunlasacaklardi, cunku iyi bir aero yakalmislardi, sifirdan arac tasarlamicaklardi, Umarim ben yanilirim da BMW`yi yine tepelerde goruruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir