Kategoriler
Formula1

Mosley Geleceği Hakkında Kararı Ekim'de Verecek

Max Mosley, tekrar FIA Başkanlığına aday olup olmayacağı hakkında kararı ekimde vereceğini söyledi.

Dünyadaki motor sporları klüplerinin oluşturduğu Paris kökenli kuruluşun (FIA) yeni başkanını seçmeden 12 ay önceki tarih 2008’in ekim ayı oluyor.

Emekliliği hakkında konuşan Mosley "Bu kendinizi nasıl hissettiğinize ve klübün kendisini nasıl hissettiğine bağlı. Bunu sonsuza kadar yapmak istediğimi hissetmiyorum." dedi.

Mosley ayrıca Formula 1’deki yeni hedeflerinden de memnun olduğunu belirtti. Mosley yeni adım olarak bütçede sınırlandırmaya gitmek ve enerji geri dönüşümünü spora dahil etmek istiyor.

“Mosley Geleceği Hakkında Kararı Ekim'de Verecek” için 0 yanıt

ferrari'yi niye karıştırıyon ki şimdi ? Stefano Domenicali daha yeni nereye gelcek 🙂 gelmek istese bile yeterince yaşlandı adamla dalga geçerler valla :)))

ondan sonra bu motorları üretmek için tekrar masraf :))) mosley amcam uğraşsın masrafları istediği kadar azaltamaz.

2010a kadar gider inşallah çünkü bu adam iyice yavaşlatacak otomobilleri 2.2 litre V6 10.000 devir motorlarını getirebilir.

mosley DarkSide ı seçmiş ve ordan besleniyor.kendi tarafında olanların yaptıklarına üç maymunu oynarken, istemeyenleri ilk fırsatta harcıyor.

bir kurum başkanının, normal şartlar altında, yönettiği kuruma anlam veren insanlar olarak bizlerden neredeyse istisnasız olarak bırakması gerektiği vurgulandığı halde o hala yerinde kalabiliyorsa, bu iktidarın gücü çok yüksek ihtimalle karanlık odaklardan geliyor demektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir