Kategoriler
Formula1

Rosberg Vettel’in Toplantıya Katılmamasına Üzülmüş

Sebastian Vettel Nico Rosberg’in Malezya’daki Mercedes mühendislik brifingine katılması teklifini reddetmişti.

Rosberg bu durum karşısında hayal kırıklığına uğradığını gizlemedi ve Vettel’in iddiasının aksine bunun bir reklam çalışması olduğunu reddetti.

“Sebastian gerçekten gelmeliydi. Belki iki veya üç detaydan bahsetmezdik, ancak aracın içinde ne hissettiğimi ve onun antrenmanlarda nasıl davrandığını dinleyebilirdi.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“Rosberg Vettel’in Toplantıya Katılmamasına Üzülmüş” için 9 yanıt

Aslında bana da Nico’nun takımının tavrı hariç samimi birşey gibi gelmişti. Ama Scuderia izin vermez böyle birşeye.
Eski kafalı, dönemden insanlar olsa bence çekinmeden giderler bi selam verip gelirlerdi. Herkesin birbirine şaka yaptığı kötü iyi duyguların açık oynandığı 70-80’leri biz tadamadık tabi.
Michael’ın rakip takımın aracını meraklı çocuk görüntüsüyle yakından izlediği gibi kaç görüntü gördük son yıllarda? 0 ben hiç hatırlayamadım. Merak etmediklerinden vs değil dünya değişti yapamıyor bazı şeyleri artık insanlar bazı hisleri de gençler bilmiyor. Bu da normal.

vettel de bugün redbull garajına gitmiş tabi büyük ihtimal geçerken uğramış mekanikerlerle sohbet felan da etmiş ama arabayı da incelemiş göz ucuyla 🙂

Tamam vurmayın öldüm. 😀
Ben bunların hiçbirini hatırlayamadım yada görmemişim yav 🙂
2014 olsa neyse diycem herşeyi izlemedik malum da epey şey atlamışız. Bizim teori çöktü bile desene 🙂

zaten o 2 – 3 detay önemli nicocum 😀 o olmayınca senin arabada kendini nasıl hissettiğini ne yapsın aynı duyguların daha fazlasını (şampiyonluk) yaşadı vettel zaten hem de 4 sen üst üste 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir