Kategoriler
Magazin

Ron Dennis ve Eşi Ayrıldı mı?

Bu hafta Jerez padoğunda çıkan ve Blick gazetesi tarafından yayınlanan habere göre Mclaren Patronu Ron Dennis ve eşi Lisa ayrılmış olabilirler.

Geçtiğimiz sene birçok yarışta beraber görülen ikilinin 2’si kız 3 çocukları var.

Mclaren’in Woking merkezi yakınlarında oturan Dennis ailesinin kişisel servetinin 300 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

“Ron Dennis ve Eşi Ayrıldı mı?” için 0 yanıt

benim ilgimi çekti haber.bu adamlar için bi sürü şey atıp tutuyoruz haber altı yorumlarda..özel hayalarının,deşifre olması sakıncalı olmayan kısımlarını bilmenim ne zararı olacak ki..hem, bu tür haberler zaten çok az

Mclaren….. bu sitede f1le ilgili ajanslarda çıkan her habere yer verilir. yarış zamanı yarış, test zamanı test, eğlence zamanı eğlence ama sporla ilgili ve sporu ilgilendiren her kişiyle ilgili haberler zaman kaybedilmeden size ulaştırılır. burada kimilerinin bikinili fotoğraflarını yayınlamıyoruz. kimsenin özel hayatınada karışmıyoruz. sadece olan haberi sizlerle paylaşıyoruz. sen belki öğrenmek istemiyorsun ancak belki bu haberi de öğrenmek isteyen mclaren taraftarları olabilir. isteyen istediği haberi okumakta özgürdür. o değil f1 haberlerine daha nasıl ağırlık verilir onu da anlamış değilim. TRF1.net'ten bahsediyoruz dikkatinizi çekerim.

Saygılar

F1 i brakdik DEDiKODU haberlerinemi basladi koskoca site artik size TELE VOLE trf1.net diye bilirmiyiz YAKISMOR böyle haberler bu siteyen hem bize ne ayrilan ayrilir barisir o onla bu bunla F1 haberlerine agirlik verseniz diyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir