Kategoriler
Magazin

Vettel'in 2010 Aracının Adı 'Enfes Liz'

22 yaşındaki Alman pilot, geçen sene şampiyonluk mücadelesi verdiği RB5’e ‘Kate’nin Edepsiz Kızkardeşi’ diyordu. Çünkü RB5, bir önceki senede ‘Kate’ isimli araçtan daha hızlı ve daha agresifti.

Vettel’in 2008’deki Toro Rosso aracı ise Julie idi.

2010 aracının tanıtılmasının ardından taraftarları sürekli olarak Vettel’in RB6’sına ne isim vereceğini merak etmişti.

Bu arada Alman pilotun yarışlarla ilgili bazı batıl inançları da var. Bunlar arasında Vettel aracından sol tarafından iner ve ayakkabılarını arkadan bağlar.

Ecclestone: “Bir süper yıldız tasarlama şansı verseler bu Sebastian olurdu.”

“O, Formula 1’in tam da ihtiyacı olan şey: genç, üstün yetenekli, akıllı ama kibirli değil, populer ama hâlâ çok profesyonel bir pilot”

“Vettel'in 2010 Aracının Adı 'Enfes Liz'” için 0 yanıt

Julie, Kate, Kate's Dirty Sister ve son olarak Luscious Liz.Vettel'i sevmemim bir nedeni daha.İşini arabasını gerçekten seviyor.Bir röportajında neden isim verdiğini aracına canlı biriymiş gibi davranmayı sevdiğini böylece onunla konuşabildiğini sebep olarak göstermişti. Sebastian gerçekten çok renkli bir kişiliğe sahip ve F1'in ihtiyacı olduğu pilotlardan biri 🙂 "O, Formula 1'in tam da ihtiyacı olan şey: genç, üstün yetenekli, akıllı ama kibirli değil, populer ama hâlâ çok profesyonel bir pilot" heralde bu kelimeler onu çok güzel özetliyor.Umarım bu sene Redbull için herşey yolunda gider.

"Mutlaka bir kız ismi olmalı, aynı zamanda güzel ama hafifmeşrep bir tarafı da bulunmalı."

Vettel ad konusunda Ocak 2010 F1 Racing'e böyle bir açıklama yapmış. İlginç bir alışkanlık Vettel'inki.

Vettel'in bir yıldız olması konusuna gelince. Neden olmasın diyeceğim, Bernie ile aynı düşüncedeyim. O jenerasyon pilotlardan Lewis yıldızlaştı. Vettel de yıldız olmaya en büyük aday bu sezon yıldızlaşabilir.

Ecclestone schumiden sonra tekrar alman bir yıldız çıkarıp onların kendisine daha çok para kazandırmasını hedefliyor. kurnazlıkta üzerine yok onun…

Ecclestone: "Bir süper yıldız tasarlama şansı verseler bu Sebastian olurdu."

Bernie'nin bu sözleri beni korkutuyor :S

bir pilot arabasına isim koyuyorsa arabayı sürüşü ve yarışı çok seviyor demektir.yaptığı işide çok seviyor demektir.bol şanslar vettel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir