Kategoriler
Magazin

Sherzinger: "Otomobilde Makyajımı Yapıyorum"

Lewis Hamilton’ın Avustralya’da otoyolda tehlikeli bir sürüş gerçekleştirdikten sonra ceza almasının ardından FIA başkanı Jean Todt, bu tarz davranışlarda bulunan pilotlara şampiyona içerisinde de gerekli cezaların verilebileceğinden bahsetmişti.

Bir magazin dergisinin Nicole Sherzinger’e otomobili kendisi kullanıyorken Hamilton’ın neler hissettiği sorusuna güzel şarkıcı; “Benim yanımda olduğunda fazla korkuyor. Onun yarışta kullandığından daha tehlikeli otomobil kullanıyorum. Bana hız ibresini gösterip yavaşlamamı söylüyor. Ben makyajımı yapıyorum, radyoyu değiştiriyorum.” diye cevaplayan şarkıcı ardından da, “Sadece şaka yapıyordum. Lewis ve ben daima güvenli ve limitlerde otomobil kullanırız.” diye devam ediyor.

Lewis Hamilton ise, “Sürüşü konusunda Nicole’e hep takılırım ve o da bana aynısını yapar. Ama aslında ikimiz de çok dikkatli sürücülerizdir ve halka açık yollarda hız yapmayız. Ben dersimi aldım ve FIA’nın yol güvenliği konulu girişimlerini destekleme konusunda itina gösteriyorum.” diye konuşuyor.

“Sherzinger: "Otomobilde Makyajımı Yapıyorum"” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir