Kategoriler
Magazin

Tamara E'ye Göre Button Şampiyonluğu Hak Etmemiş

Button için Tamara Ecclestone: “Jenson Button sempatik birisiydi ama şöhret aklını başından almış. 2009’da onunla bir söyleşi yapıyordum ve o sırada telefonuna cevap vermek için söyleşiyi kesti. Bana göre bu, kötü tavrın seviyesini gösteriyor. F1’deki başarısı ile muazzam oranda değişmiş gibi görünüyor.”

“Hatta onun dünya şampiyonluğunu hak ettiğini düşünmüyorum. Herkes benzer araçlara binseydi 2009’da şampiyon olamazdı. F1’in en iyi pilotu olması imkânsız. Lewis Hamilton, ondan çok daha iyi bir pilot ve daha hoş bir insan”

Ecclestone Ayrton Senna’nın ise kahramanı olduğunu belirtti.

Tamara E: “Ayrton Senna benim kahramanımdı ve her zaman da öyle olacak. Bir aile dostu olarak çocukluğumun büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Brezilya’da onu ziyaret ederdik ve bize jet-ski yaptırırdı. Ardından o bizi İsviçre’de bizi ziyaret ederdi; biz de onu karda kayağa götürürdük. Önceden bir kar tanesi bile görmemişti. Fazlasıyla nazik birisiydi. Ne kadar ünlü olduğu kendisine ne kadar hayran olunduğu önemli değildi; doğal alçakgönüllülüğünü asla kaybetmedi. Ona benzeyen bir başka pilot olmayacak. Bugünkü birçok pilotun aksine o bir makine değildi.”

Ayrıca Tamara E, şimdilik babasının izinden gidip F1’in patronluğuna soyunamayacağını, bunun kendisini aştığını söyledi.

“Tamara E'ye Göre Button Şampiyonluğu Hak Etmemiş” için 0 yanıt

diğer söylediklerine değil ama sennanın schumacherden yavaş olacağı konusunda sana katılmıyorum. senna o dönemde yarı elektronik araçlarla yapılan araçlarda en hızlı pilottu.saf hız olarak prost gibi bir adamı saf dışı bırakabilmiş onu kirli politakalarla kazanmaya dahi itmiştir.

1994 senesinde çok kötü bir willams vardı ve o sene iyi bir araca sahip olsaydı belkide schumacheri o sene şampiyon göremeyecektik.. 1 saniyeden daha yavaş olan, kullandığı sistem o sene yasaklanmış olan araçtan bahsediyoruz.

bayan E eşit şartlardan ve ayrton senna hayranlığından bahsederken şunu hiç hesaba katmamış olmalı, belkide senna ve schumacher aynı takımda yarışsalardı senna nın diğer takım arkadaşlarına ve diğer pilotlara karşı olan üstünlüğü sona ererdi hatta belkide schumacher e yetişme derdinede düşerdi .bu sebepten button haketmedi,raikkönen haketmedi ,gibi yorumlar boş insanlar ın konuşacağı boş laflardır .

Bir söyleşinin telefon yüzünden kesilmiş olmasından dolayı bu denli bir kin ve nefret normal değil.Bir pilotun şampiyonluğunu sorgulamak kolay değil. Bu işler Tamaraya kadar düştüyse işimiz var demektir.Villeneuve nin kimi ile başlattığı furya son hız devam ediyor.Bakalım daha başka şampiyonluk haketmeyen kaç pilot ortaya çıkacak.

Button, hakkında "şöhret aklını başından almış" denecek son pilottur. Aynı şeyi Tamara Ecclestone için söyleyemeyeceğim, zira babasının milyon dolarları olduğu için kendini bir *** sanıyor.

Sevgili olarak başka birini tercih ettiği için kızgın olmayasın :). Öyle veya böyle F1 de şampiyon olmak kolay değil, birçok bileşenin biraraya gelmiş olması gerekli. Sende buna saygı duy.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir