Kategoriler
Magazin

Hamilton'un Sevgilisi Başka Birisiyle Mi?

Kore’de sıralamayı 1. tamamlamasının ardından Hamilton’un asık suratı dikkatlerden kaçmadı ve Pazar günkü yarış sonrasında 2. olunca da durumunda belirgin bir değişim yoktu.

Bu durum, farklı nedenlere bağlandı ama şu anda en muhtemel görüneni kız arkadaşıyla ilişkisi.

İsviçre’de Blick Gazetesi’nin haberine göre kız arkadaşı Nicole Scherzinger, yeni birisiyle birlikte ve bu durum Hamilton’un hafta sonundaki ifadelerine yansıdı.

Muhabir Roger Benoit: “McLaren mekanikerleri Lewis’ten rahatsız olmuşlardı. Çünkü onlara Kore2de çok soğuk davranmış”

“(Mekanikerler, Hamilton’un) kendilerine inatçı bir çocuk gibi davrandıklarını söylediler.”

26 yaşındaki Hamilton, son günlerde yakın çevresinden (kardeşi, annesi ve özellikle babasından gelen e-postalarla) kendisine büyük destek verildiğini belirtmişti.

Whitmarsh ise takım içinde sorun yaşamadığını belirtmişti

Whitmarsh: “Onun sadece profesyonel hayatı hakkında demeç verebilirim. (Profesyonel olarak) O mutlu. Diğer konular doğrudan Lewis ile ilgilidir, benimle değil”

“Hamilton'un Sevgilisi Başka Birisiyle Mi?” için 0 yanıt

Geçen sezonun başlarında Vettele; herkes sevgilisi ile geliyor padok alanına sei hep yalnız görüyoruz diye soran muhabire cevap;
işe eş getirilmez:)))
Ozaman dahada tıfıldı ama akıllı açıklama yapmıştı.
Mekanikerlerin arasında duran saçma sapan kadınlar ve yapmacık davranışlar bencede çok çirkin.
lewis, button ve petrov çok yapıyor bunu.

enrique bu kadına bakmaz adam zamanında anna kournikova ve daha niceleriyle çıktı vallahi bu çerez gibi birşey olur:DD

Klip çekiminin dışında dedğim gibi jüri üyeliği yapıp'da Enrique'nin Nicole'in evine gelmesi sırf bu proğram çekimleri için insanı huylandırmıyor değil yani umarım Lewis en kısa zamanda ayrılır nicole 'den ve kafasını toplar biran önce tek dileğim bu.

Nicole'dan ayrıldı/ayrılıyorken bu adam pole mü kazandı?

tam bir manyak.

Harika.

—————————————-
Bu durum onun konsantrasyonu bozacakken Webber'e karşı derslik savunmasını hatasız yapması da……
bu adam cevher. artık şunu tam anlamıyla kullanıp McLaren istatistiklerini iyileştirelim.

yalnız tabi birde şöyle birşey var.profesyonel bir sporcu özel hayatını daima işinin dışında tutmasını bilecek.buradan hemen lewisin eleştirildiği fikri çıkmasın ortaya bu her sporcu için geçerli.bugün lewis için yarın belki alonso için.

yokmu daha güzelide bununla zaman harcıyor lewis.hayır kadın güzel olsa anlayacağımda .bencede hemen bu kadından ayrılması lazım.zaten o garajda sevinç hareketleri yaparaken çok yapmacık olduğu bariz belli oluyor.bende alonso taraftarıyım ama kötü bir lewisin alonsoya yenilmesinden pek haz almam onun için güçlü bir lewisi yenmek herzaman daha zevkli olacaktır. derhal lewisin bu ihtiyardan kurtulması lazım.

bu pilotu tutmamama ramen şuraya yazıyorum, bu kadından ayrılsın, anında toparlmaya başlayacak kendini. Zamanında kendim de benden yaşça büyük bir bayanla berbaber olmuştum. Kaygı verici şekilde yıprandığımı hissetmiştim.

Nicole şuanda X Factor Amerika'da jüri üyesi ve jürilerin doğru seçimler yapması için gelen danışmanlardan birtaneside Enrique Iglesias,Nicole'e yarışmacıları seçmesinde yardımcı olacakmış Enrique belkide bu yüzden Lewis bu kadar durgun bilemiyorum.

".Ancak gerçek aşk ve sevginin Allah'a duyulan olduğunu kavrayabilirsek bu zaafiyetin önüne geçebiliriz."
Çok doğru keşke bunu bilseler

Doğruysa şaşırmam.Etrafımda kadınlar yüzünden dengesi bozulmuş epey insan var.Ancak gerçek aşk ve sevginin Allah'a duyulan olduğunu kavrayabilirsek bu zaafiyetin önüne geçebiliriz.

Bu arada kadın,İslam toplumu ve toplum ahlakının en önemli olgusu ve gözbebeğidir.Haddimi aşmak istemem..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir