Kategoriler
Magazin

Ferrari, Schumacher'in Kaza Yaptığı Söylentilerini Yalanladı

Ferrari, Michael Schumacher’in geçen hafta Nurburgrign’te yol aracını test ederken kaza yaptığı haberlerini inkar ediyor.

Dünkü haberde, Schumacher’in Scuderia 430’u test ederken yaklaşık 250 km/s hızla Nordschleife pistinde kaza yaptığını duyurmuştuk. Ancak Ferrari sözcüsü Luca Colajanni, Schumacher’in o anda yolcu koltuğunda bulunduğunu, kaza anında test pilotunun Raffaele de Simone olduğunu söylüyor.

Bild gazetesine konuşan Colojanni "Fikirleri karşılaştırmak için normal bir test pilotu koltuğu değişimi oldu. de Simone aracın kontrolünü kaybetti ve koruyucu parmaklıklara çarptı." dedi

Colojanni Schumacher ve de Simone’un herhangi bir yara almadığını da belirtti.

“Ferrari, Schumacher'in Kaza Yaptığı Söylentilerini Yalanladı” için 0 yanıt

bu kadar olur bugün alman bild gazetesinde okudum fotografda vardi summi direksiyondaydi niye bunu inkar etme yoluna gitdiler anlamadim :))) komik durum

Belki de gerçek olanı söylemek istemişlerdir. Kazayı Schumacher yapsa Ferrari'nin bunu örtbas etmekten ne karı olur? Ya da Schumacher hayatında yaptığı kazalara bir yenisini eklemiş olmaktan neden gocunsun kaza bu herkes yapar değil mi? Üstelik olayı en iyi bilen kaynaktan geliyor bilgi üstelik :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir