Kategoriler
Magazin

Raikkonen'in Corvette'i Ortada Yok

Kimi Raikkonen sadece bir kez görüp hiç kullanmadığı Corvette’ini kaybetti.

Raikkonen, Hollywood yıldızı Sharon Stone’un kullandığı 1974 model Chevrolet’i 200.000 euroya bir yardım derneğinin Monako’da iki ay önce düzenlediği açık arttırmada aldı. Fakat en yüksek teklifi vermesinin ardından araba hakında hiç bir şey duyulmadı.

Auto Motor und Sport’a "Henüz almadım." dedi.

"Dürüst olmak gekirse nerede olduğunu bilmiyorum. Ben mi gidip almalıyım ya da onlar mı gönderecekler bilmiyorum."

"Aracı almadım çünkü bunu sadece yardım için istedim. "

“Raikkonen'in Corvette'i Ortada Yok” için 0 yanıt

ehehe ben bu resmi başka bi haberde de görmüştüm sölicektim sölemedim ya da sölemeyi unuttum herhalde bu giysi neden böyle:)

cidden yaa sanki kapkaç mağduru gibi duruyoo kimi kazağı falan :)corvette'mi çaldılar gibi :))

bu haberi ilk olarak F1racing de okumuştum sadece kimi değil birçok pilot o açık arttırmadan birşeyler almış diye biliyorum heralde aldığına kavuşamayan tek şanssız adam kimi olmuş yazık =)

açık arttırmada almış ve habercilerin sorusu, yani yardımı yaptım bakın görün demio… Ayrıca arabaya kavuşmamış olmasından dolayı da pek rahatsız deil, önemli olan amaç. tbrk etmek yakışır…

gerçekten diğer pilotlarda yardım ediyordur belki nerden biliyoruz kii zaten yardımın gizli kalanı makbuldür…

Kimi zaten sosyaldi kardeşim. Adam kaç yıldır kaç fakire ne yardımlar yaptı. Bi McLaren taraftarı olarak kimi nin bu huyunu çok seviyorum. Sanki taşradan gelmiş gibi. Zevkleri çok farklı bu adamın. Para pul gözünde hiç yok hakikaten. O kendi yaşamına bakıyor. Birileri gibi Shumi nin rekorlarını kırmak için debelenmiyor. Gerçi o kişilere de saygım sonsuz. Çünkü onlar olmazsa F1 in hiç bir anlamı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir