Kategoriler
Magazin

Alonso'nun Menajeri: "Alonso Uçakta Bile Değildi"

Fernando Alonso’nun menajeri, Renault pilotunun aile yakınlarıyla birlikte Kenya’daki tatilinden Avrupa’ya dönüşte yaşanan olayları aşırı dramatize ettiği için medyayı suçladı.

Çıkan haberlerde 27 yaşındaki pilot ve eşinin aile bireylerinin geçen Pazar günü Malindi havaalanından kalkarken jetin bir kanadının binaya çarptığı yer alıyordu.

Ama İspanyol haber ajansı Efe’ye konuşan Alonso’nun menajeri Luis Garcia Abad: "Kimse onun bir kaza olduğunu söyleyemez. Fernando uçağın içinde bile değildi"

"(Medya’da) bunun yarattığı kargaşa karşısında hepimiz şakına döndük. Yayınlanan her şeye inanmamanız gerektiği doğru"

“Alonso'nun Menajeri: "Alonso Uçakta Bile Değildi"” için 0 yanıt

Senin tek işin magazin haberleri olduğu için sadece onları görüyorsun heralde.Biz burda hep Alonso yu görüyoruz:) Ben nefret ediyorum demedm o senin görüşün.Biraz daha iyi bakarsan espri taraflı yazılmış bir yorum olduğunu görürsün, bu tarz şeyler için sadece bu yapılır çünkü ok.Ayrıca Biz Alonos ve REnault taraftarlarını önemsiyoruz onlar olmazsa bu tarz yorumlara gerek kalmazdı.

Mc Laren arkadasm madem bu kadar nefret ediyosun niye her habere atlıyosun Alonso ile ilgili.Haber yalan felan deil Youtube dan inceleyebilirsin.

Biz de hergün Lewis ve Pussycat sevgilisi Nicole'u okuyoruz.Nerede ev almak istediklerinden bebekleri olmasını istediklerine kadar.

Bence biraz daha saygılı olmalısın sonuçta Alonso'nun fanları için önemli bir durum bu.

inanmayın bu da yalan. 😀 ortada para dönüyor haber lazım.Alonso yolda yürüken ayağı takıldı. n'olamaz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir