Kategoriler
MotoGP

İnanılmaz Bir Spekülasyon: Schumacher MotoGP'de Yarışacak!

Bir gazete tarafından inanılması güç bir spekülasyon ortaya atıldı. Bu spekülasyonlara göre Michael Schumacher MotoGP’de yarışa çıkacak.

Fransa’nın spor gazetesi L’Equipe bir makale yayınladı ve bu makalesinde 2006 sezonu sonunda Formula 1’den emekli olan 7 Dünya Şampiyonu Schumacher’in Mugello’daki MotoGP yarışına katılacağını iddia etti.

2 defa Ducati ile testlere katılan Schumacher son testinde elde ettiği derece ile herkesi şaşırtmıştı. Gazete Schumacher’in Fransa’nın Circuit de Bresse pistinde test yapmış olabileceğini de ekledi haberine.

Gazete ayrıca Schumacher’in çevresinden birisinin MotoGP yetkilileri ile tek yarışlık izin için görüştüğünü iddia etti.

Ancak bugün La Gazette Della Sport gazetesi MotoGP patronu  Carmelo Ezpeleta ve Ducati Patronu Livio Suppo’nun bu hikayeyi yalanladığını duyurdu.

“İnanılmaz Bir Spekülasyon: Schumacher MotoGP'de Yarışacak!” için 0 yanıt

walla moto gp değilde ferariye geri dönse raikkonenle birlikte rüya takımı oluşturur.gelmiş geçmiş en büyük pilot olduğu için formula1'i bıraktığı halde hergün hakkında başka bir haber çıkıyor..

umutbg yanlısın var chelsea adaya goturcekms shumıyı bu yuzden ferrariye drogba+sheva yı verip shumiyi alcakmıs 😀 barca kım oluyo abromovıc ıstedgını alırD:d:D

yok artık valla schumi üzerinden prim yapmaya calışıyor gazete ve dergiler heralde schumi mükemmel yapmadığı hiçbir işi üstlenmez ama onu görmek için yarışmasını nasıl isterdim çok özlediim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir