Kategoriler
MotoGP

MotoGP: Lorenzo'nun Yarışacağı Kesinleşmedi (Güncel)

Jorge Lorenzo, pazar günü yapılacak olan Çin GP’si için bu sabah yapılan antrenmanlarda geçirdiği büyük kazanın ardından hastaneye kaldırılmıştı.

İlk gelen bilgiler Lorenzo’nun sağ ayak bileğinin kırılmış ya da büyük yara almış olabileceği yönündeydi ancak hastanede yapılan kontrollerin sonucunda çok önemli bir yaranın ya da herhangi bir kırığın olmadığı öğrenildi.

Hastanede yapılan kontrollerin ardından piste dönen Lorenzo kırığının olmadığını söyledi. Hafta sonu yarışı yarışmayacağı henüz kesinleşmeyen Lorenzo’nun durumu yarın sabah belli olacak.

“MotoGP: Lorenzo'nun Yarışacağı Kesinleşmedi (Güncel)” için 0 yanıt

''adamı sinir etme'' demiş ilginç o üslupla adamlık nasıl bağdaşmış ayrıca karşındakini tanımadan bilmeden soyad kullanmadan direkt isimle hitap etmek evet lost boy sıyırmak demişti bende sıyırınca farklı oluyor ne diyim lafımın kime olduğu bellidir yazacağım çok daha farklı kelimeler var fakat anlayana adamlık ayağa düşmüş

1ceMan KiMiRaikkoNeN arkadas TRF1 e laf etme şimdi.Burası NTV den daha dogru ve daha günceldir.Valla çok teşşekkürler Apocan. böyle bir site yaptıgınız için F1 cileri bilgilendirdiginiz için…

Burada ilginç birşey varsa o da kesinlikle sensin 1ceMan KiMiRaikkoNeN. Haberin çevirisinde ya da sizlere iletilmesinde kesinlikle bir hata yoktur. Hata yapmak insanlara mahsus, hatamız olduğu zaman gerektiğinde özür dilemesini de biliriz. Fakat haberin doğruluğunu bilmeden burada ahkam kesemezsin. Eğer haberlerin çevirisinden memnun değilse kimse seni burada zorla tutmuyor. Gidip 'koskoca NTV'den takip edebilirsin haberleri. Bu arada yorum yaparken önce haberi okumayı dene. Haberin yanında 'Güncel' ibaresine dikka et.

haberin içeriğini beğenmediğin, şüphe duyduğun haberleri okumayabilir; gider koskoca ntvden takip edebilirsin haberleri! burada paylaşım için bu kadar haberi sizlere ulaştıran insanların emeğine saygısızlık yapılmasına daha fazla izin veremem! biz 2 senedir bu işi yapıyoruz ve Allah'a şükür neredeyse hiç yanlış ve hatalı haber vermedik, vermemeye çalışıyoruz.

Teşekkürler!

Sakat çıkmasın bence . Geçen yıl Rossi kırık el tarak kemiğiyle çıkmıştı ve çok kötü yarışmıştı. Zaten yarışıda bitirememişti yanlış hatırlamıyorsam. Moto GP vücudu çok yoran bir spor.

abdullah bu haberle ilgili son dakika detayları nedir varmı bişeyler benim anladığım kladarıyla kırığa rağmen yarışacakmış 🙂

ne bileyim abdullah kardeşim başka sitede konu başlığında kapı gibi bi başlık var :)) eğer kırılmış ise bu seneye taze kan getiren biri için ve bi motogp sever olarak gerçekten büyük bi kayıp bi stoner hayranı olarak ifade ediyorum

İlk gelen bilgiler Lorenzo'nun sağ ayak bileğinin kırılmış ya da büyük yara almış olabileceği yönündeydi ancak hastanede yapılan kontrollerin sonucunda çok önemli bir yaranın ya da herhangi bir kırığın olmadığı öğrenildi.

"Hastanede yapılan kontrollerin ardından piste dönen Lorenzo kırığının olmadığını söyledi.
Hafta sonu yarışı yarışmayacağı henüz kesinleşmeyen Lorenzo'nun durumu yarın sabah belli olacak."

buradan o anlam mı çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir