Kategoriler
NetVizyon

McLaren Tooned Animasyonu – Bölüm 8

“McLaren Tooned Animasyonu – Bölüm 8” için 0 yanıt

kimi raikkoneni anlatmadılar kaç sene mclarende uğraştı dünya ikinciliği, üçüncülüğü raikkonen sağladı vede çok iyi yarışıyor ama tooned ondan bahsettimi?

Videoyu 0:54 te durdurup bir daha bakın .Prof ve çaylağın, Lauda ve Lewis e sırtını döndüklerini ve kırmızı örtüyle de Perez transferine gönderme yaptıklarını fark edeceksiniz 🙂
Tespit : Mali Selişik

hall of fame'de çoğu şampiyonu sayması ve hamiltonu göstermemesine rağmen arkada resminin görünmesi iğneleyici olmuş. hamilton'u tooned dan şutlamışlar.. vah vah. adam mclaren'i bırakıp gitti, tooned hamiltonu bırakmış. büyük kayıp hamilton için bu çizgifilm.

OOO Hamilton'ı gösterip ismini zikretmemek. Büyük kavga var takımda Bu arada Hamilton tüm haftasonu basın toplantılarına ve takım toplantılarına hep geç kalmış. Önceden böyle yapmıyormuş. Button'da Perez olsa çoktan gelmişti demiş. Hamilton' McLaren'i, McLaren'de Hamilton'ı silmiş anlaşılan.

Hahaha gülmekten öldüm…Cocugun Hamburgciye gitmesi Button'a rastlaması komedi 😀 Fakat Animasyonda Hamilton'un olmamasi acayip…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir