Kategoriler
NetVizyon

Fernando Alonso Yeşil Sahada

Fernando Alonso, Juventus takımının düzenlediği yardım maçında sahaya çıktı. İspanyol pilot takımının kazandığı penaltı vuruşunu kullanmak için topun başına geçti ve klas bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

İzleyiciler ve yorumculardan tam not alan bu gol futbolcuları bile kıskandıracağa benziyor.

 

 

“Fernando Alonso Yeşil Sahada” için 0 yanıt

Briatore'nin parası juve'nin anca formasını almaya yeter. Ama hbere konu olan Juve, agneli, briatore, conte vs.. kelimelerinin ortak bir özelliği var o da tabiki genetik yapılarının ''şikeye yatkın olması''. Sporun her alanında ihtisas alanları bu maalesef.

Aşağıdaki yazılardan yazan bir cehalet zülmunun neferinin bahsettikleri dikkat çekici… Briatore nin Juventus takımını almasından bahsederken o takımın sahibi belkide Briatorenin dahi patronu olacağından bile bihaber.juventus takımında birşeyler değişmediyse patronunun Agnelli ailesi olduğunu biliyorum.Agnelli ailesi FIAT topluluğunun sahibi yani dolaysıyla Ferrari ninde sahibidir.

Fernando 'Patron' Alonso'yu böyle bir yardım etkinliğinde görmeyi beklemiyordum. Ferrari'nin İtalya depreminden sonra depremzedeleri ziyarete gittiklerinde umursamaz ve küçümseyen bakışları yüzünden okunuyordu. Felipe 'Baby' Massa bile çok daha sıcak kanlı hareket etmişti.

Etkinliğin Juventus (Bir İtalyan Takımı) tarafından düzenlenmesi işin içinde kontrat maddelerinin bulunduğunu kanıtlıyor, bu da gol değil!

Kim bilir, Flavio 'Baba' Briatore belki de Juventus'u satın almayı planlıyordur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir