Kategoriler
Günün Videosu Video Galeri

2010 Valensiya: Kobayashi’nin Alonso’yu Geçişi

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“2010 Valensiya: Kobayashi’nin Alonso’yu Geçişi” için 9 yanıt

fernando yu yakan sadece abu dhabi deki stratejiler değildi..Monaco da f10 u armcoya çaktı, shangay da hatalı start aldı, spa da spin attı…burdaki hatası devede kulak kalır dostlar..:)

burdaki hatası evet 1 puan kadar fark ediyor ama genel olarak yarışta yaşananlar 10küsür puana tekabül ediyor.podyuma çıakcaktı 3 puan mı ne aldı.tamamen elinde olmayan ve adaletsiz bir şekilde.diğer hatalar herkes yaşıyor herkes için geçerli ama böyle bir durum 2010da kimsenin başına gelmedi.adam sc arkasında kaldı ceza yedi resmen

Alonso dan beklenmeyen bir hata.Bu yarış şampiyonluk açısından çok çok kritik oldu bizim için.Herşeyi bitiren yarış belki de.

Bu yarıştaki tek hata şuydu; Güvenlik aracı girdiğinde VET-HAM-ALO sıralaması vardı Vettel SC girdiği anda zaten önündeydi ama Hamiltonla Alonso arka arkayayken Hamilton çakallık yapıp SC’yi geçti ALO kurala uyup geçmedi.Bu yarışta başka hatası yoktu..

Hamilton cezayı aldı 2.ydi 2. çıktı Alonso da SC’yi geçip gitseydi 3.olacaktı ceza alsa da 3 çıkıp o sıraları kaybetmeyecekti.7.giderken de yeni lastikleri takan Kobayashi’ye bıraktı 8.oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir