Kategoriler
NetVizyon Video Galeri

2011 Kanada: Vettel Pist Dışına Taşıyor, Button Kazanıyor

“2011 Kanada: Vettel Pist Dışına Taşıyor, Button Kazanıyor” için 13 yanıt

serhan acarın yarış sonuna doğru sesinin kısıldığı , buttonun çıkmadık candan umut kesilmez sözünü kanıtlaması , schuminin işin pilotaja kaldığı zamanlarda (pist ıslak iken) neler yapabileceğini efsane olduğunu gerçek bir kurt pilot olduğunu , massanın son turda bitiş çizgisine geldiği anda sanki bir at yarışı gibi kobayashi ile yan yana gelmesi ve geçmesi , benimde keşke pist hiç kurumasaydı (schumi için) dediğim İNANILMAZ ! yarış …. ah webber ah 😀

f1 i ilkkez bu yarışta izleyenlerin yarış sonrasındaki yüz hallerini tahmin etmenin hiçte zor olmadığı harikulade bir yarıştı.

O gün uykulu olduğumdan dolayı tükettiğim fındıklı Cafe Crown’lara sonuna kadar değen bir yarıştı. Schumi ve Button yarışın adamlarıydı.

Zaman su gibi akıp gidiyor. Tam 4 yıl önceydi. 4 saat süren tarihin en uzun yarışlarındandı.

Ara verildiğinde bir gözüm seçim sonuçlarında, bir gözüm yarıştaydı.

Button son sıraya kadar düşmüştü ama inanılmaz bir yükselişle 2.liğe kadar gelmiş, Vettel’in hatasıyla yarışı son yarım turda kazanmıştı.

Asıl merak ettiğim ve hep merak edeceğim McLaren süspansiyonun kırık olduğunu düşünüp Lewis’i kenara çekmişti ama süspansiyon kırılmamıştı. O yarışta kenara çekmese Lewis neler yapardı?

Yarışı tekrardan izlemek isteyenler için link: http://www.dailymotion.com/video/x2f0jmz_f1-canadian-gp-2011-bbc-part-1_auto

Yarış 4 parçaya ayrılarak yayınlanmış. Diğer 3 parçayı da sitenin sağ tarafındaki bölümde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir