“2010 Türkiye GP: Okay Karacan’ın Red Bull Kazasına Tepkisi” için 14 yorum

 1. okay karacana kötü diyen arkadaşlar bu işler dogaclama işidir o yarışta serhan acar istanbul parkta görevliydi sanırım ondan okay karaca anlatmıştı adam seneler sonra ilk kez yarış anlatmıştı ve insana verdigi gaz heyacanı serhan acar veremez ama serhan acarda bilgi küpü onunda özelliği ve güzelliği o cnn türkte birde cem yılmaz serhan acar anlatıyordu oda güzel ikiliydi yada bana öyle geliyordu 2005 2006 sezonlarında yani alonsonun şampiyon oldugu iki sene o yüzden güzeldi belkide 🙂 zaten cem yılmaz bıraktı alonso şampiyon olamadı yaaw :))

 2. anyhill arkadaşıma kesinlikle hak veriyorum, ama bu bir futbol maçı diğil ki. F1 motor sesini dinleyerek, yanında teknik bilgiler alarak, pilotlar takımlar hakkında bilgi alarak izlenilir. Böğürülerek diğil. Ben bu yarışı ve anlatımı hiç unutmuyorum, 20 yıldır ilk kez yarışı televizyonun sesini kısarak izlemiştim ve serhan abiye mail atmıştım bizi bir daha senden mahrum etme diye.,.

  1. Yorumunun bir bölümünü çok yakışıksız. ne demek böğürmek. Serhan Acar kadar teknik bilgiye sahip olmayabilir. Kaldı ki Serhan Acar’ında sesli heyecan içinde sunduğu birçok grand prix olmuştur. bence gayet samimi ve doğal.

 3. Vay be TRT zamanları ve F1 hala Türkiye’de. İnsanın gözünün dolmaması mümkün değil 🙁

 4. Serhan Acar’ın ne kadar kaliteli bir sunucu olduğu bir kez daha ispatlandı kaza oluyor aooaww diye bağırıyor böyle sunucumu olur

  1. evet sunucu böyle olur, yorumcu ise sunucunun yanında teknik bilgileri verir, gidişatı yorumlar ancak sunucu OKAY KARACAN’dır. Yarışa keyif katan en önemli unsur sunucunun bu tür anlarda insanı gaza getirmesidir.

   1. Ben Serhan Acar’ı çok daha beğeniyorum..Gerek teknik bilgisi olarak gerek ingilizcesi ile bana göre okay karacan’dan daha iyi ki çoğu kişi benim gibi düşündüğü için geçmişte Okay Karacan f1 klübünde sunuculuk yapıyordu Serhan Acar spikerlerik yapıyordu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir