Kategoriler
Günün Videosu NetVizyon Video Galeri

McLaren P1 Yeşil Cehennemde

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“McLaren P1 Yeşil Cehennemde” için 14 yanıt

yeşil cehennem deyince tur derecesi kaydedilmemiş olan nick heidfeldin gösteri amaçlı turu aklıma gelir hep.keşke zorlayıp rekoru kırmrş olsaydı .zaten f1 araçlarından en son nordschleiffe de tur atan araç bmw f1 .06

Offff piste bak !! Böyle güzelim pistler dururken abidik gubidik pistlerde yarış izliyoruz..Şu piste F1 araçları ne çok yakışır..

Hatta Hockenheim ve Monzanın eski bölümlerinide açacaksın Spa ve A1-Ring le beraber Avrupa yarışlarına kan gelecek..

Resmi derece açıklanmamış. Ama ortalama sürat olarak 178 km/s verilmiş. Buradan yola çıkarak 6:59.87 diyorlar. Ayrıca en cehennemin en uzun düzlüğünde (Dottinger Hohe) 330 km/s elde edildiği söyleniyor.

video izlemedim çünkü oynatmıyor bağlandığım cihaz. daha önce okumuştum bir yerde bu yüzden yazdım 7,04 olduğunu ve emin değildim bu yüzden ben zaten 'galiba' yazdım.

video izlemedim çünkü oynatmıyor bağlandığım cihaz. daha önce okumuştum bir yerde bu yüzden yazdım 7,04 olduğunu ve emin değildim bu yüzden ben zaten 'galiba' yazdım.

Adamlar video yapmışlar 7 dk nin altına indik diye sen neden bahsediyorsun allah için. Onu geçtik 7dk nin altına inceği daha araç ilk tanıtılırken bir fuarda Ron Dennis demişti ve Top Gear test pisttinde de en hızlı turdan 10 sn daha hızlı demişti.

Hal böyle iken 7,04 yapması aracı imkansız.

porsche 'nin yarış otomobilleri üretimi konusunda ferrari ve mclaren'den eksiği yok fazlası vardır.ayrıca o belirttiğin tur derecelerinde pilotaj farkını da unutmayalım.yetenekli bir pilot böyle bir pistte ortalama bir pilota rahatlıkla 4-5 saniye fark atar.

7.04 yapmışlar galiba ve Porsche geçememeleri bana ilginç geldi, Ferrari ise hala test etmekte büyük bir ihtimal 6.57 Porsche 918 turunu geliştirmek isteyeceklerdir, Malum Enzo'nun derecesi tam bir hayal kırıklığı. Mclaren ve Ferrari nin neredeyse 1000 beygirlik bu canavarların Nissan GTR performanslarında dereceler yapmaları hayal kırıklığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir