Kategoriler
Bizden Haberler

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Son günlerde art arda gelen kötü haberler, halkın artık birbirine daha fazla bağlı ve yardımsever olması gerektiğini hatırlatmıştır. Paylaşarak dert ve tasanın azaldığı, sevinç ve kıvancın çoğaldığı unutulmadan “daha fazla” bir bütün olma yolunda ilerlemeyi niyaz eyliyoruz.

Öte yandan bayram vesilesi ile de geçmişte yaşanan gereksiz küskünlüklerin unutulmasını, iyi niyetlerin paylaşılmasını ümit eder, tekrar İYİ BAYRAMLAR dileriz.

“Kurban Bayramımız Mübarek Olsun” için 0 yanıt

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayram kutlamalarına bile eksi basan var.insanların ruhundaki asalet bile kaybolmuş.diycek söz bulamıyorum

arkadaşlar bende bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa yorum yazıyorum bende bütün islam aleminin bayramını tebrik ediyor bütün insanlığa sağlık huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Kalpler burukta olsa, hepimizin bayramı kutlu olsun. (tüm bayramlarımızı aynı güzellikte kutlayabilmek dileğiyle)

Tüm F1 ci kardeşlerimin kurban bayramını tebrik ediyorum. Kurban kesenlerinde kurbanlarını Allah (CC) kabul etsin. Herkese mutlu bayramlar

Allah Vandaki depremzede ailelere,şehit ailelerine,aile bireyleri eksik vaziyette ilk bayramlarını geçiren tüm kardeşlerimize sabır ve metanet gücü versin,bu mübarek bayram vesilesiyle sofralarına bereket ihsan eylesin inşallah,bayramımız mübarek olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir