Kategoriler
TRF1 Karting Ligi

TRF1 Karting Ligi Galasına Herkes Davetli

Hepimizin bildiği gibi 2008 yılında TRF1 Karting Liginin ilkini düzenledik. 14 arkadaşımızın katıldığı bu ligde yıl boyunca 8 yarış yapıldı ve bütün yarışların tamamlanması ile Fatih Küskü pilotlarda Utku Racing de takımlarda şampiyonluğa ulaştılar.

Kazananlara ödülleri verilmek üzere 6 Şubat akşamı bir ödül gecesi düzenlenecek. 2008 Karting Ligi pilotlarının yanı sıra gelecek sene bu lige katılmak isteyen arkadaşlarda geceye katılacak ve 2009 planları hakkında bilgiler verilecek.

Tabii ki TRF1 ailesi de orada olacak.

Umuyoruz ki siz sevgili TRF1 üyeleri bu güzel gecede bizi yalnız bırakmaz.

Tarih: 6 Şubat 2009 Saat: 19:00 – 22:00 arası

Mekan: Pasticceria La Vita Mecidiyeköy

Adres: Altan Erbulak Sokak.Mecidiyeköy.  Tel: 0212 213 64 58

Mecidiyeköy Ali Sami Yen stadyumunun yanında ki tekel binası karşısında (karşı şerit) Garanti bankasının olduğu caddeye girildiğinde 60 mt ileride La Vita gözüküyor.iki yanından yol geçen,orta yerde bir konumu var.

Kroki: http://www.lavita.com.tr/iletisim.html

 

Önemli Not: 2009 Karting Liginde yarışmak isteyen arkadaşların kesinlikle bu geceye katılması gerekmektedir.

2009 Ligi katılım başvurusunu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

2009 TRF1 Karting Ligi Başvuru Formu

“TRF1 Karting Ligi Galasına Herkes Davetli” için 0 yanıt

yarışmanın en güzel yanı ödülünü alırken alkışlanmaktır sanırım. Bende buradan Amotörce başlayıp bunu profosyonelce gerçekleştiren ligde emeği, katkısı olan tüm arkadaşlarımı başarılarından ve EmeklerindeN dolayı tebrik ediyorum. Umarım ve inanıyorumki gün gelicek bu ilklerin arasında olmaktan gururlanıcak bir çok kişi.

ah ah keşke istanbulda oturuyor olsaydım ne yapılırsa hep orda oluyor bize de sadece haberlerini okumak kalıyo herkese iyi eğlenceler bizim için de eğlenin:D:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir