Kategoriler
Türk Motor Sporları

Ayhancan GT Academy’de

Gran Turismo ve NISSAN işbirliğiyle 2008’de başlayan sürücü keşfetme ve geliştirme programı olan GT Academy, 02-16 Haziran tarihleri arasında online olarak dünya üzerinde açıldı. Dünyanın dört bir yanından 92.452 katılımcı, De La Sarthe pistinde Nissan GTR LMP1 aracıyla en iyi zamanı yapmaya çalıştı.

Bu sezon Formula Alfa serisi ve Lassa V1 Challenge’da yarışan milli sporcu Ayhancan Güven de, bu yarışmada 3.24.453’lük zamanıyla Dünya sıralamasında üçüncülüğü ve Avrupa sıralamasında birinciliği elde etti.

GT Academy Dünya Sıralaması için TIKLAYINIZ

TOSFED

*TRF1.net olarak biz de bu konuda sitemize yazan Ayhancan kardeşimizi tebrik ediyoruz.

“Ayhancan GT Academy’de” için 4 yanıt

bu şimdi adilmi sen saten linslı yarış pilotusun niye buraya katılıyosun egitimin var pilot yetiştirmeye çalışıyolar gt academy sen saten yetiştirlmisin paran var durumun iyiki yapıyosun bu işi türkiyede anlamsız insanlar dolu anlam veremiyorum buna adamlar yetenek arıyo bu eğitimli adam bende yetenek diye çıkıyo ortaya ve bu arada türkiyede bu işle ugraşan insanların zengin insanlar bizim durumumuz okadar yok buralara katılıp hayalimizdeki işi yapmaya çalışıyoruz bagzıları egitimi var parası var bunlara atlıyo diyecek bişey bulamıyorum…

Seçmeler çok adil değil ne yazık ki. Oyunda kaliteli bir direksiyonunuz yoksa derece yapmanız imkansız. Biz de katıldık ama DS3 ile bir yere kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir