Kategoriler
Türk Motor Sporları

Off road’da heyecan Bursa’da devam ediyor

Türkiye Off Road Şampiyonası’nın 4. ayağı, Bursa Alternatif Sporlar Kulübü ( BASK) tarafından 9-10 Mayıs tarihlerinde Bursa’da gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Ottomanors Off Road Şampiyonası bu yıl ulusal platforma taşınıyor. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen, başarılı organizasyon ve büyük ilgi neticesinde ulusal bir kimlik kazanan etkinlik, Türkiye Off Road Şampiyonası’nın 4. yarışı kapsamında 9-10 Mayıs 2009 tarihlerinde, Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK) tarafından Ottomanors Mahallesi arazisinde daha büyük ve doğal bir parkurda yapılacak.

Bursalıların geçen yıl büyük ilgi gösterdiği 1. Ottomanors Off Road Şampiyonası’nda heyecan bu yıl da SİNPAŞ GYO Ottomanors’un ana sponsorluğu ve Kent Meydanı AVM, Line TV, Radioline, Peppe, Burpay ve LYTECH co- sponsorlğunda kaldığı yerden devam edecek. 2008 yılında aynı arazide yapılan Bursa Ottomanors Off Road Şampiyonası çok başarılı geçmiş, hem ulusal hem de yerel basında büyük yankı uyandırmıştı. Türkiye’nin önde gelen Off Road yarışçılarının yer aldığı 2008 Bursa Ottomanors Off Road Şampiyonası’na yaklaşık 4000 kişi seyirci olarak katılmış, auto show, klasik araç sergisi ile Bursalılara tam bir festival havası yaşatmıştı.

Bu yıl da 9-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan çekişmeli yarış çeşitli sürprizlerle Bursalılara keyifli bir hafta sonu yaşatacak.

2009 Türkiye Off Road Şampiyonası’nın ilk üç yarışı sonucunda takımlarda İnci Akü Off Road Team, genel klasmanda ise A. Gökhan Yazıcı- Tarık Sağlam ekibi lider konumda bulunuyor. Sezonun dördüncü yarışı için gözler Bursa’ya çevrilmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir