Kategoriler
Türk Motor Sporları

Tırmanma Heyecanı Pamukova – Hayrettin’de

2009 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 4. ayağı Sakarya Otomobil Sporları Derneği (SOSDER) tarafından 21 Haziran Pazar günü Pamukova – Hayrettin’de gerçekleştirilecek. 

Hayrettin Köyü’ndeki 7.1 km’lik asfalt parkurda iki çıkış üzerinden yapılacak yarışın teknik kontrolü 21 Haziran Pazar günü 09:00 – 10:00 saatleri arası Hayrettin Köyü Muhtarlığı önünde yapılacak. 

Dört ayrı kategoride yapılacak olan ‘’Hayrettin Tırmanma Yarışı’’nın antrenmanları 21 Haziran Pazar günü saat 13.00’te birinci çıkış ve 13.45’de ikinci çıkış olarak yapılacak. Yarışın birinci çıkış startı saat 15:00’te, ikinci çıkış startı ise 16:15’de verilecek.

Yarışmacıların geçen yıl da aynı parkurda yarıştıkları ve büyük keyif aldıkları yarış, 18:45’de düzenlenecek ödül töreninin ardından sona erecek. Babalar gününde gerçekleşecek  organizasyon yarışmacılar ve yarış severlerin keyifli bir hafta sonu geçirmelerini sağlayacak.

Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ilk üç ayağı sonrasında; Kategori 1’de Barkın Şahin, Kategori 2’de Burak Nomer, Kategori 3’te Öğül Orhan, Kategori 4’te ise Cem Acar lider durumda bulunuyor.

 

“Tırmanma Heyecanı Pamukova – Hayrettin’de” için 0 yanıt

Burası babamın köyü harbiden cok şanslı birisiyim dogusdan yarıscı olucakmısım haberım yok ya bu habere sevinilmezmi ben kendım p ovada oturuyorum bu heyecanı yasıcam herkesi davet ewdiyorum arkadaslr buyrun gelin kapımız acık. F1 kadar olmasada sonucda bizim bruda oluyor gelmekde fayda var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir